Kultūristai užbaigė pavasario sezoną: iškovota net 11 medalių (FOTOGALERIJA)

Asmeninio archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt inf.

Šeštadienį Prienuose vykusiame NAC Atvirajame kultūrizmo čempionate puikiai sekėsi kėdainiečiams atletams, kurie varžėsi su Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkais.

Varžybose puikią formą pademonstravo sporto klubo „X FORMA“ kultūristai.

Mykolas Bieliauskas laimėjo aukso medalį „Men’s Physique“ kategorijoje, o Vitalija Daukšienė iškovojo net tris medalius: „Miss Shape“ – 1 vietos, „Miss Bikini Naujokė“ – 2 vietos, „Miss Bikini“ – 2 vietos.

Šiomis varžybomis klubo „X FORMA“ sportininkai baigė pavasario sezoną (4 varžybos), kuriame iškovojo net 11 medalių: 4 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos.

Kėdainiams atstovavo keturi sportininkai: Mykolas Bieliauskas, Vitalija Daukšienė, Vaida Budrienė, Ieva Ivanauskienė.

Sportininkus treniruoja Kastytis ir Lina Gudavičiai.