Kruvinas konfliktas: peiliu sužalotas vyras

 Kruvinas konfliktas: peiliu sužalotas vyras

Nelaimėlį iš parko medikai išvežė į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos – priėmimo skyrių. Šis buvo stipriai apgirtęs./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienio vakarą Kėdainių mieste įvyko kruvinas konfliktas. Vytauto parke nepažįstami asmenys panaudojo šaltąjį ginklą – peilį. Sužalotam nelaimėliui pagalbą suteikė medikai. Beje, tai jau antras incidentas gegužės mėnesį Kėdainių mieste esančiame parke.

Konfliktas įvyko vakare

Apie 20 val. 45 min. Kėdainiuose esančiame Vytauto parke, nuo Rasos gatvės pusės įvykio konfliktas tarp kelių vyrų.  Jo metu, nenustatyti asmenys peiliu sužalojo neblaivų 34-erių metų vyrą.

Sužalotasis buvo stipriai išgėręs – jam nustatytas sunkus, net  3,73 promilės siekiantis girtumas. Nelaimėlį iš parko medikai išvežė į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos – priėmimo skyrių.

Apklausiamas policijos pareigūnų vyras teigė nepažįstantis savo užpuolikų. 34 metų nelaimėlis po medikų apžiūros ligoninėje, gydomas ambulatoriškai.

Gresia belangė

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai surinko medžiagą pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso  140 straipsnio 1 dalį – dėl fizinio skausmo sukėlimo ir sveikatos sutrikdymo.

Apklausiamas policijos pareigūnų vyras teigė nepažįstantis savo užpuolikų. Sužalotasis buvo stipriai išgėręs – jam nustatytas sunkus, net 3,73 promilės siekiantis girtumas.

Aut. past.

Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti užpuolikus, šiems dėl fizinio skausmo sukėlimo ir sveikatos sutrikdymo gresia net kalėjimas, mat Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Jau antras incidentas per mėnesį

Beje, tai jau antras incidentas gegužės mėnesį Kėdainių mieste esančiame parke.

Prieš keletą savaičių nebuvo ramu ir Gegučių parke – trys vyrai ten ne tik vartojo alkoholinius gėrimus, bet ir šūkavo, keikėsi, kabinėjosi prie praeivių. Vienas iš parko lankytojų ramybės drumstėjams iškvietė policiją. Pareigūnai tvarkos pažeidėjus sučiupo ir skyrė jiems pinigines baudas.

Vykdys priemones

Pareigūnai įspėja, kad panašiai besielgiančių asmenų netoleruos. Kėdainių rajono policijos komisariate vykdomos prevencinės priemonės, kurių metu pareigūnai reguliariai patruliuoja kėdainiečių pamėgtose susibūrimo vietose ir kitose miesto bei rajono apylinkėse, siekiant užkardyti daromus teisės pažeidimus ar vykdomas nusikalstamas veikas.

Pareigūnai primena, jog alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose užtraukia baudą nuo dvidešimt iki vieno šimto eurų, jei pakartotinai padarytas nusižengimas užtraukia baudą nuo vieno šimto iki dviejų šimtų eurų.

Prašome gyventojų, pastebėjus daromus pažeidimus ar vykdomas nusikalstamas veikas, pranešti policijai skambinant telefonu 112 arba elektroninių paslaugų sistemoje ePolicija (www.epolicija.lt).

6 Komentarai

 • Greit pasitaisei ir is pensininku velaus vakaro 20:45 neliko jau toks velus, saunuolis, reaguoji!

 • Darbo partijos rinkėjai nestabdo – su didelėm promilėm iki pergalės eina, treniruojasi už Viktorą balsuoti 🙂

 • A ka tu veiki konservu prasmirdes pedofilu kgbistu garbintojau prirukes adatu meistre?

  • Prasiblaivei išgėręs stebūklingo Viktoro mineralinio?

   • Issitrauk slapenke is burnos, paskui kazka pezek ir nusiimk tuos zalius pedofilo akinius

    • Rurai, kiek tave Viktoras per dieną rūrija?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video