Krakių seniūnijos kaimuose tvarkomos išdaužos, liejamas ištisinis asfaltas

 Krakių seniūnijos kaimuose tvarkomos išdaužos, liejamas ištisinis asfaltas

Vietinės reikšmės keliams ir gatvėms pagal patvirtintus kelių ir gatvių sąrašus remontuoti skirta 17 500 Eur. Už šias lėšas turi būti užlopyta 400 m2 seniūnijos keliuose ir gatvėse esančių duobių./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone intensyviai užtaisomos kelių ir gatvių išdaužos. Štai Krakių seniūnijoje išdaužų tvarkymas jau eina į pabaigą. Šios seniūnijos dviejuose kaimuose išlietas ir ištisinis asfaltas. Vykdomus darbus nuolat prižiūri vietos seniūnas, kuris teigia, kad iš gyventojų yra ir daugiau prašymų, stengiamasi į visus atsižvelgti arba bent planuoti darbus į ateitį pagal turimas galimybes.

Skirtos lėšos

Krakių seniūnijos keliai ir gatvės su asfaltbetonio danga remontuojamos ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų.

Štai vietinės reikšmės keliams ir gatvėms pagal patvirtintus kelių ir gatvių sąrašus remontuoti skirta 17 500 Eur. Už šias lėšas turi būti užlopyta 400 m2  seniūnijos keliuose ir gatvėse esančių duobių.

„Darbai vyksta sklandžiai. Visus darbus vykdo raseiniškių bendrovė „Helanas“. Ji yra laimėjusi  viešųjų pirkimų konkursą.

Vykdomus darbus apžiūrėjau, pakalbėjau su darbuotojais. Oras puikus, darbai vyksta sklandžiai, tad belieka tik pasidžiaugti“, – apžiūrėdamas darbus kalbėjo Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Šventė atėjo ir į plinkaigaliečių namus. Čia sutvarkyta suaižėjusi, labai duobėta, daugybę kartų lopyta Pievų gatvė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ištisinis asfaltas

E. Barčas pasidžiaugė, kad jau išlietas ištisinis asfaltas dar dviejuose Krakių seniūnijos kaimuose.

Išlieta kelio dalies Krakės–Norkūnai–Peštinukai asfaltbetonio danga.

„Iš viso atnaujinta 1620 m2 asfaltbetonio dangos. Dalis buvo atnaujinta pernai, dalis šiemet. Darbai jau baigti.

Krakių vietinės reikšmės keliams ir gatvėms pagal patvirtintus kelių ir gatvių sąrašus  remontuoti skirta 17 500 Eur.  Už šias lėšas turi būti užlopyta 400 m2 seniūnijos keliuose ir gatvėse esančių duobių.

Aut. past.

Tiesa, buvo šiokių tokių pastabų kelininkams dėl kelkraščių, bet jie viską sutvarkė, gatvė visiškai sutvarkyta ir ją galima eksploatuoti“,  – informavo seniūnas.

Šiai gatvei sutvarkyti šiemet iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų skirta 35 000 Eur.

Gatvė Plinkaigalyje

Šventė atėjo ir į plinkaigaliečių namus. Čia buvo sutvarkyta suaižėjusi, labai duobėta, daugybę kartų lopyta Pievų gatvė.

Asfaltbetonio dangos atnaujinimui buvo skirta 20 000 Eur. Už šias lėšas buvo sutvarkyta 800 m2 gatvės dangos.

Krakių seniūnijos kaimuose vyksta darbai. Išlieta kelio dalies Krakės–Norkūnai–Peštinukai  asfaltbetonio danga./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Ištisinį asfaltą liejame ten, kur nebeįmanoma tvarkyti, kur gatvės lopytos ir dar karą lopytos. Ištisinis asfaltas ir kokybiškiau laiko, ir atrodo estetiškiau nei vien tik išdaužų užlopymas.

Darbų daug, žmonių prašymų daug, tad mes vertiname, apžiūrime, kalbamės, planuojame. Darbai vyksta, gal ne taip greitai, kaip visi norėtų, bet vyksta“, – informavo E. Barčas.

Gyventojai dėkingi

Už atliktus darbus ir ateities planus vietos savivaldai, seniūnijai ir visiems darbuotojams dėkingos ir vietos bendruomenės.

„Nors ir pavėluotai, bet dėkojame Krakių seniūnijai ir seniūnui Ernestui Barčui už ištesėtus pažadus ir sutvarkytą Pievų gatvę Plinkaigalio kaime.

Norime užbėgti piktiems komentarams už akių ir iškart perspėti, kad ateityje, kol kas dar nėra aišku kada, tačiau bus sutvarkyta ir dalis Žalvario gatvės, iki susikirtimo su Pievų gatve.

Tad turėkime kantrybės, mes ne vieni seniūnijoje, o lėšos kelių priežiūrai, kaip ir visam kitam, labai ribotos“, – dėkojo Plinkaigalio bendruomenės centro pirmininkė Inga Dovydienė.

4 Komentarai

  • Va tokį seniūną reiktų į merus kelti o ne aukštakalnį kur šyspsosi ir vėpso. Va ūkiškas žmogus manau, ateitį jis bus kėdainių meru.

  • Kad Kedainiaims toki seniunas gavus ukiska, o tai krivicas darbo metu po turga vaiksto ir aguskurkus perka.

  • Naujokienė ne žentą, o va tokį žmogų į politiką statyt turėjo. Ir išmano, ir pakalba, ir ūkiškas. O žentas toliau šyososi ir tiki, kad bumais straipsneliais Jorūnė jam saulę atneš. Visiškas fiasko laukia žento, gal tada praregės Nijolė.

  • Aciu Kaceviciui kad parinko toki seniuna nekam jo neduosme

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video