KPPAR kviečia į atvirų durų dieną

 KPPAR kviečia į atvirų durų dieną

Birželio 9 d., penktadienį, 14–16 val. M. Daukšos bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje (Didžiosios Rinkos aikštė 4, Kėdainiai) vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo atvirų durų diena.

Kėdainiečiai kviečiami susipažinti su rūmų veikla. Norintys prisijungti prie KPPAR Verslo bendruomenės – galės tai padaryti tą pačią dieną arba jau dabar susisiekę su Kėdainių filialo direktore ramune.gustiene@chamber.lt arba tel. +370 673 20 205.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai – didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti ir paslaugas verslui plėtojanti organizacija. Ji atstovauja bendriesiems verslo interesams, gina narių interesus, teikia paslaugas ir vykdo projektinę veiklą, valstybės deleguotąsias funkcijas.

Nuo 1991 m., kai Kaune buvo atkurti prieškario Lietuvoje veikę rūmai, organizacija tapo solidžia ir patikima verslo savivaldos institucija, atsakingu visų lygių valdžios partneriu, padėjo pamatus solidarumo  principu pagrįstiems verslo bendruomenės santykiams.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija 818 įmonių Kauno, Kauno rajono, Marijampolės, Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Raseinių, Prienų, Birštono, Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybėse. Kasmet Rūmų paslaugomis naudojasi apie 2 500 visos Lietuvos įmonių.

Dalyvavimas nemokamas.

Registracija būtina.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video