Kokia bus ši diena: horoskopas rugsėjo 26-ajai, antradieniui

 Kokia bus ši diena: horoskopas rugsėjo 26-ajai, antradieniui

Piqsels.com nuotr.

ELTOS inf.

AVINAS. Aktyviai pradėsite šią dieną ir pasieksite neblogų rezultatų, jeigu veiksite kartu su komanda. Bendraminčiai, draugai gali taip užimti jūsų dėmesį, kad jo pritrūks mylimam žmogui ar vaikui.

JAUTIS. Regis, teks spręsti problemas, susijusias su darbu, sutarčių pasirašymu, lyderyste ar kt. Nieko gero, jei nepaisydami perspėjimų staiga nei iš šio, nei iš to leisitės į rizikingą avantiūrą.

DVYNIAI. Jums rūpės nuo kasdienybės nutolę dalykai, filosofinės teorijos. Informacija, kurią gausite internetu ar kitais būdais, gali suintriguoti. Galimi netikėti kontaktai su įžymiais žmonėmis.

VĖŽYS. Rytas žada finansinių reikalų aktualumą ir bus neblogas tokių reikalų tvarkymui, tačiau nuo pietų gali būti daugiau nesklandumų. Regis, nesinorės išlaidauti, tačiau to neišvengsite.

LIŪTAS. Šiandien būsite nusiteikę aiškintis nesusipratimus, derinti interesus, tarpininkauti ar pasitelkti tarpininkus. Rūpesčių gali sukelti neprognozuojamo elgesio asmenys.

MERGELĖ. Darbe arba kelyje gali kilti nesklandumų, kuriuos gali pavykti nesunkiai pašalinti. Gilinkite žinias, remkitės įstatymais. Derėtų labiau pasirūpinti ir sveikata, odos priežiūra, grožiu, augintiniais.

SVARSTYKLĖS. Rytas turėtų būti kūrybingas, smagus. Ir dirbsite produktyviai, ir dar paflirtuoti spėsite. Deja, popiet teks labiau surimtėti, nes pastebėsite, kad darbai nesibaigia, gresia nuostolis, o įtikti aplinkiniams darosi sunkiau. 

SKORPIONAS. Permainingos sėkmės diena. Kai kurios jūsų frazės, užuominos gali suklaidinti aplinkinius, sukelti erzelį. Verčiau neprovokuokite neigiamų reakcijų kandžiomis pastabomis, pašaipomis.

ŠAULYS. Šiandien turėtų neblogai sektis darbai, susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu, reklama, transportu. Daugiau laimėsite, jeigu gebėsite kitus išklausyti ir neprarasti objektyvumo.

OŽIARAGIS. Šiandien nuo pat ryto aktyviai imsitės verslo reikalų. Gali kilti pagunda veltis į avantiūras, tikintis lengvai papildyti savo sąskaitą. Tai labai rizikinga.

VANDENIS. Regis, drąsiai griebsitės naujovių, neatsisakysite stažuotės ar komandiruotės, gal net į užsienį. Veikiausiai artimieji tuo nesidžiaugs ir priekaištaus dėl griaunamo stabilumo.

ŽUVYS. Galima nauda iš konfidencialios arba meninės, medicininės veiklos. Tačiau tikėtinas šioks toks veidmainiavimas, apgaulingi žaidimai. Venkite rizikos kelyje.

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena; Pasaulinė kontracepcijos diena.

Rugsėjo dvidešimt šeštoji, antradienis – 269-oji metų diena (antroji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 96 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Damijonas, Gražė, Gražina, Justina, Justinas, Kipras, Kiprijonas, Kozmas, Vydenė, Vydenis, Vydgailas, Vydgailė;

rytoj: Adalbertas, Danga, Daugenė, Daugenis, Kęsbartas, Kęsbartė, Kęsgailas, Kęsgailė, Kęsmantas, Kęsmantė, Kovaida, Kovaidas, Kovilas, Kovilė;

poryt: Saliamonas, Salius, Salys, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Vacė, Vacius, Vacys, Vaclova, Vaclovas, Vientautas, Vientautė.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 7.09, leidžiasi 19.11. Dienos ilgumas – 12.02.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

Protingos mintys:

„Žmogus, kuris neskaito gerų knygų, nėra pranašesnis už žmogų, kuris nemoka skaityti“ (M. Tvenas).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video