Kodėl gatvių apšvietimas įjungtas vidurdienį?

 Kodėl gatvių apšvietimas įjungtas vidurdienį?

Pataruoju metu tik daugėja pranešimų apie neva vėjais švaistomą elektros energiją. Kraštiečiai piktinasi, kad tai mieste, tai kaime per patį vidurdienį įjungtas gatvių apšvietimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kodėl gatvių apšvietimas įjungtas vidurdienį? Būtent toks klausimas dažnai neramina Kėdainių miesto ar rajono gyventojus, kurie išvydę šviesiu paros metu degančias šviesas tuojau puola dalintis vaizdais socialiniuose tinkluose, skambina į savivaldybę, seniūniją ar žurnalistams. Ir be reikalo, mat jokio kriminalo čia tikrai nėra.

Praneša žmonės

Iš tiesų, pataruoju metu tik daugėja pranešimų apie neva vėjais švaistomą elektros energiją. Kraštiečiai piktinasi, kad tai mieste, tai kaime per patį vidurdienį įjungtas gatvių apšvietimas.

„Jie išlaidauja“; „Čia tokia ekonomika vadinasi“; „Naktį tamsu, dieną šviečia. Kur tai matyta?“. Tokių ir panašių klausimų su nufotografuotais vaizdais iš miesto ar rajono gatvių socialiniuose tinkluose galima pamatyti kone kiekvieną mėnesį.

Užverčia klausimais

Gyventojai piktinasi neva vėjais taškomais pinigais. Jie skambučiais užverčia tiek miesto ar rajono seniūnijas ar net savivaldybę.

Ir be reikalo, mat, pasak specialistų, jokio kriminalo čia tikrai nėra.

Šis klausimas išryškino vieną problemą – žmonės neretai apie tokias ir panašias problemas pasikalba tarpusavyje, dar kiti viešina socialiniuose tinkluose ir keikia valdžią ar specialistus. Tačiau specialistai socialiniuose tinkluose gyventojų skundų tiesiog neprivalo sekti ir neseka.

Aut. past.

„Kai energetikai keičia gatvių apšvietimo lempas, kai vyksta apšvietimo remontas, tuomet apšvietimas būna įjungtas ir dieną. Tiesiog taip reikia, nes kaip mes pamatysime, kur sugedę, kur yra problema.

Tokie planiniai ir neplaniniai remontai atliekami gana dažnai ir tikrai nereikia stebėtis, kad lempos dega ir dieną.

Žinoma, žmonės, būna, skambina, klausinėja, pyksta, kiti fotografuoja ir tuojau juokiasi, bet jie tiesiog nežino, kad šviestuvai dega, nes vyksta remonto darbai“, – paaiškino miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis.

Reikia kreiptis

Šis klausimas išryškino vieną problemą – žmonės neretai apie tokias ir panašias problemas pasikalba tarpusavyje, dar kiti viešina socialiniuose tinkluose ir keikia valdžią ar specialistus.

Tačiau realybė yra tokia, kad specialistai socialiniuose tinkluose gyventojų skundų tiesiog neprivalo sekti ir neseka, tai į jų pareigybių aprašymą neįeina.

Todėl apie įvairias miesto problemas reikėtų informuoti savivaldybės administraciją arba Kėdainių miesto seniūniją.

„Apie neveikiančias lempas, apie suniokotą savivaldybės turtą, apie kitas negeroves mieste visuomet galite pranešti tiesiai seniūnijai, tada mes reaguosime arba perduosime informaciją atsakingiems specialistams“, – informavo inžinierius.

3 Komentarai

  • siena.lt/news/v-uspaskicho-rusiskas-verslas-is-labai-arti

    • Piskis i sikna su savo ta siena, nupirktais zurnalsitais, gaidziais surajevais 🙂 ir vistiek rinkos aikste skaitai, smaukale 🙂

      • Byby diajau ant Kidainiu
        madeinvilnius.lt/naujienos/rinkimai-vilniuje/a-mazuronis-siulysime-v-uspaskichui-tapti-kandidatu-i-vilniaus-mero-posta/

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video