Ko nežino V. Baltraitienės kolegos?

 Ko nežino V. Baltraitienės kolegos?

Paskutines dienas žemės ūkio ministrės kėdėje skaičiuojanti Virginija Baltraitienė visą savo kadenciją ir juokino, ir pykdė tautą savo nežinojimais: tai ji nežinojo, kodėl ir kas „auksinius“ miltus nupirko, tai paskui nežinojo, kas ir kaip ją į medžioklę pakvietė. Tačiau, pasirodo, ir ministrės pavaldiniai savo nesugebėjimu orientuotis laike ir erdvėje ne ką labiau nusileidžia savo viršininkei. Mat Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) visuomenės informavimo skyriaus vedėjas Audrius Gelžinis dar iki šiol nežino, kad jo viršininkė V. Baltraitienė nebėra išrinkta į Seimą ir ant ministerijos slenksčio jau stovi naujas ministras.

Ne taip jau seniai buvo pateikti paskutiniai Seimo rinkimų rezultatai. Naujai išrinkti Seimo nariai džiaugiasi, o nepatekusieji susikrimtę svarsto, ką daryti toliau.

Jau po pirmojo rinkimų turo paaiškėjo, kad Darbo partija liko stovėti už 5 procentų barjero, ir prieš antrąjį rinkimų turą teorinių šansų į Seimą papulti dar turėjo kai kurie Darbo partijos nariai, kurių viena – Virginija Baltraitienė.

Antrasis rinkimų turas Kėdainiuose toli gražu nuskambėjo ne tik mūsų mieste. Tai, kad nepriklausomas kandidatas Darius Kaminskas įveikė politikos senbuvę V. Baltraitienę, buvo aptarta visos šalies lygiu – apie tai buvo kalbama per tiesiogines laidas, vykusias rinkimų vakarą.

Kėdainiuose rinkimų rezultatai, panašu, nustebino ir pačią žemės ūkio ministrę – apie jos triuškinamą pergalę dar nepaaiškėjus rinkimų rezultatams buvo rašoma jai palankioje interneto svetainėje kedainietis.lt.

Ko gero, politikė vis dar nepajėgia susitaikyti su pralaimėjimo kartėliu – kolegos ministerijoje net nežino, kad ministrė į Seimą perrinkta nebuvo. Paskambinus į Žemės ūkio ministerijos Visuomenės informavimo skyrių, skyriaus vedėjas Audrius Gelžinis net nežinojo, kad tiesioginė jo vadovė ne už ilgo turės keisti darbovietę.

Kyla klausimas, kaip žmogus „prie valdžios“ gali nežinoti šiuo metu politinėje arenoje verdančių susitarimų, planų, lūkesčių, apie kuriuos, beje, gana išsamiai informuojama visuomenė. Jau imta kalbėti ir ką „valstiečiai“ paskirs naujuoju žemės ūkio ministru…

Pateikiame pokalbį su ŽŪM Visuomenės informavimo skyriaus vedėju A. Gelžiniu:

Žurnalistė: Laba diena, skambinu norėdama pasiteirauti dėl Žemės ūkio ministrės išeitinės kompensacijos. Kokio dydžio, kelių vidutinių atlyginimų toji išeitinė kompensacija galėtų būti? Ar apskritai jai bus mokama išeitinė kompensacija?

Audrius Gelžinis: tai man atrodo ministrai, kai yra išrenkami į Seimą, negauna nieko.

(pauzė)

Žurnalistė: Na, jūs turbūt žinote, kad ji neperrinkta į Seimą…

Audrius Gelžinis: ai, neišrinkta jinai, m.

Žurnalistė: ne, neišrinkta.

Audrius Gelžinis: gerai, tai parašykite man el. paštu, persiųsiu jūsų klausimą buhalterijai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video