Ketvirtadienio rytą keliai virto čiuožykla: neišvengta avarijos

 Ketvirtadienio rytą keliai virto čiuožykla: neišvengta avarijos

Eismo įvykio metu prakiuro vilkiko kuro bakas, pasipylė kuras./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ketvirtadienio rytą keliai Kėdainiuose virto tikra čiuožykla – eismas labai sulėtėjo, mat vairuotojai stengėsi išvengti nelaimių. Visgi viena avarija įvyko, jos metu nukentėjo vilkikas, kelyje pasipypė dyzelinas.

Vairuotojai sakė, kad keliai čiuožyklomis virto apie aštuntą ryto, mat kiek anksčiau į darbus vykę žmonės jokių nusiskundimų neturėjo. Staiga susidarius plikledžiui į gatves kaipmat išriedėjo kelininkų technika, buvo barstomas visas miestas, pavojingiausi užmiesčio ruožai.

Visgi, dėl slidžios kelio dangos neišvengta nelaimių. Prieš devintą ryto kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva ties Novočėbės kaimu vilkikas DAF padarė vadinamąsias „žirkles“.

„Žirklės“ susiformuoja tuomet, kai, staigiai pastabdžius, vilkikas stoja greičiau, nei jo priekaba. Ji užsiskersuoja ir bando aplenkti vilkiką. Tokioje situacijoje suvaldyti automobilio beveik neįmanoma.

Eismo įvykio metu prakiuro vilkiko kuro bakas, pasipylė kuras. Į įvykio vietą atskubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir ugniagesiai gelbėtojai bei aplinkosaugininkai.

Kuras buvo surinktas, kelio danga nuvalyta.

Pareigūnai perpspėja vairuotojus dėl pavojingo kelio, laikykitės saugaus greičio.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video