Keturių varančiųjų ratų savininkams – specializuoto serviso meistrų patarimai

 Keturių varančiųjų ratų savininkams – specializuoto serviso meistrų patarimai

Specializuotas automobilių servisas „Dvigubas taškas“ greitai ir patogiai, be jokių išankstinių registracijų ir ilgo laukimo eilėse, patikrins ir, jei reikia, pakeis jūsų automobilio alyvą ir filtrus.

Kėdainiai – žemės ūkio kraštas, gausus miškingų vietovių. Tad nenuostabu, kad dažnas kraštietis mielai renkasi vairuoti visureigį, pikapą ar lengvąją transporto priemonę su keturių varančiųjų ratų sistema. Tačiau tokie automobiliai už didesnį pravažumą paprašys ir papildomos priežiūros – reguliaraus „Haldex“ sistemos aptarnavimo.

Kas ta „Haldex“ sistema?

Kėdainiuose veikiančio specializuoto automobilių serviso „Dvigubas taškas“ specialistai atkreipia dėmesį, kad kai kada net ir turėdami visais ratais varomą automobilį žmonės ne visada žino, kas yra toji „Haldex“ sistema, ką jau kalbėti apie tai, kada paskutinį kartą atliko šios sistemos priežiūros darbus.

„Jei jūsų transporto priemonė varoma keturiais ratais, greičiausiai ratai yra varomi per „Haldex“ movą, esančią greta diferencialo, priklausomai nuo jūsų tikslaus transporto priemonės modelio.

Trumpai tariant, sankabos veikimo principą galima apibūdinti kaip sukimo momento perdavimą naudojant hidrauliškai suspaudžiamą sankabos paketą.

„Haldex“ naudojama daugelyje keturiais ratais varomų automobilių. Per daugelį metų „Haldex“ mova buvo naudojama daugelyje automobilių markių ir modelių, tokių kaip: „Audi“, „Volvo“, „Land Rover“, „Mazda“, „Saab“, „Seat“, „Škoda“, „Volkswagen“, „Bentley“, „Porsche“ ir „Ford“. „Haldex“ mova turi penkias skirtingas kartas“, – sako „Dvigubo taško“ specialistai.

„Haldex“ alyvos keitimą rekomenduojama atlikti kas 32 tūkst. km, o filtrus keisti kas 64 tūkst. km.

Specializuotas automobilių servisas orientuojasi automobilių alyvos ir filtrų srityje, tad atsakingai rekomenduoja „Haldex“ alyvos keitimą atlikti kas 32 tūkst. km, o filtrus keisti kas 64 tūkst. km.

Kam to reikia?

Gali kilti klausimas, ar tikrai būtina keisti ir dar vieną alyvą automobilyje?

Trumpas atsakymas – taip, būtina. Pirmiausia dėl to, kad tik laiku keičiama alyva užtikrins geriausias automobilio savybes, tas, dėl kurių jį ir pasirinkote.

Na, o žvelgiant iš pragmatinės pusės, laiku nepakeitus alyvos gedimai gali būti tokie dideli, kad jų taisymui pakloti teks solidžią sumą pinigų.

Jei jūsų transporto priemonė varoma keturiais ratais, greičiausiai ratai yra varomi per „Haldex“ movą.

„Kaip ir bet kuri kita jūsų transporto priemonės sudedamoji dalis, „Haldex“ mova reikalauja įprastos priežiūros, kuri dažnai ignoruojama.

Skirtingai nuo diferencialinės alyvos, kuri tepa, „Haldex“ alyva yra labai specifinė ir skatina trintį tarp kelių plokščių sankabos sąrankos paviršių. Dėl šios trinties alyvoje kaupiasi trinties dalelės“, – kantriai aiškina specializuoto serviso komanda.

Išvažiavus į bekelę kliaujatės savo automobiliu, tad keturių ratų sistemos priežiūrai laiko gailėti tikrai nereikėtų.

Akcija!

„Dvigubas taškas“ lepina savo klientus ir skelbia akciją!
Nuo šiol perkant automobilio valytuvus, gausite 5 litrus langų skysčio dovanų!

„Jūsų keturių ratų pavaros sistema sukurta specialiai važiuoti su šia alyva ir, svarbiausia, ji negali veikti be tepimo.

„Haldex“ siurblys užtikrina alyvos slėgį, kuris prireikus padeda sankaboms suaktyvinti galinių ratų pavarą.

Jei to nepadarysite, galite patekti į bėdą bekelėje.

Jei filtras ar alyvos filtras užsikemša, alyva gali tapti nešvari ir neveiksminga. Jeigu „Haldex“ filtras užsikimšęs – alyva taps nešvari. O jeigu joje bus dalelių, kurios čia neturėtų būti – ji dažniausiai prisideda prie greitesnio movos susidėvėjimo, net gali sudeginti sankabą“, – kalba specialistai ir priduria, kad alyvos keitimas turi būti ne tik atliekamas tinkamai, bet ir reguliariai. Taip prailginsite ne tik konkrečios sistemos tarnavimo laiko tarpą, bet ir pačios mašinos apskritai.

Svarbiausia, kad vairuotojai visuomet turėtų laikytis gamintojų bei serviso rekomendacijų.

Norėdami pasitikslinti, ar jūsų automobilyje sumontuota „Haldex“ sistema, paskambinkite arba atvykite adresu J. Basanavičiaus g. 89A ir „Dvigubo taško“ specialistai jus mielai pakonsultuos šiuo klausimu!

„Dvigubas taškas“ teikia šias paslaugas:

– transporto priemonių tepalo (alyvos) ir filtrų (oro, salono, tepalo, kuro) keitimas;

– pavarų dėžių alyvos, filtrų keitimas;

– platus filtrų, tepalų pasirinkimas žemės ūkio ir kitai specialiajai technikai;

– „Dvigubas taškas“ pavarų dėžės alyvos profilaktinį patikrinimą atlieka nemokamai;

– atsiskaityti už tepalų keitimą galima ir grynaisiais sumokant vietoje arba bankiniu pavedimu. „Dvigubas taškas“ yra PVM mokėtojas, tad už tepalų keitimą galima atsiimti ir PVM.

J. Basanavičiaus g. 89A, Kėdainiai, tel. 8 687 70 002, el. paštas info@dvigubastaskas.lt

Užs. Nr. 56

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video