Kėdainiuose – filmas apie sėkmingą prevenciją savižudybių srityje

www.rinkosaikste.lt

Svarbią socialinę žinutę skleidžiantis dokumentinis filmas „Būsiu su tavim“ keliauja po Lietuvą, o jį matę žinomi žmonės visi pasakoja apie tą patį norą: kad šį filmą pamatytų kuo daugiau Lietuvos gyventojų. Mūsų šalies problemą – didelį savižudybių skaičių – „Būsiu su tavim“ apžvelgia iš kitos perspektyvos, rašoma „Inscript“ pranešime žiniasklaidai.

Filme rodomos dvi moterys, prisidedančios prie savanoriškai sukurtos programos Kupiškio mieste, kur vietiniai gyventojai ir specialistai rūpinasi vienišiausiais ir nelaimes patyrusiais bendruomenės nariais.

Neseniai Vilniuje pristatytas dokumentinis filmas „Būsiu su tavim“ gruodžio 1 dieną, 14.00 val., bus rodomas Kėdainių kultūros centre.

Renginys nemokamas.

Kviečiame pažiūrėti filmą, kurio tema gali gąsdinti, tačiau šviesi, viltinga ir pilna optimizmo nuotaika pripildys įkvėpimo.

Nuo lapkričio 26 d. filmas taip pat yra prieinamas namų kino platformose: „Nepatogus kinas“, Kino fondas, „Kino Deli“ „Skalvija“ „CGates“, „Telia“, „Žmonės Cinema“, „Garsas“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video