Kėdainiuose apvogtas butas: pasisavinti juvelyriniai dirbiniai ir nemažai grynųjų

 Kėdainiuose apvogtas butas: pasisavinti juvelyriniai dirbiniai ir nemažai grynųjų

Asociatyvi BNS Andriaus Ufarto nuotr.

BNS inf.

Iš buto Kėdainiuose pavogti juvelyriniai dirbiniai ir nemaža pinigų suma.

Kaip pranešė policijos departamentas, ketvirtadienio vakarą, apie 21.22 val., į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 43 metų moteris.

Ji pareiškė, kad nuo lapkričio 2 iki lapkričio 9 dienos, 21 val., iš buto Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, išlaužus durų spyną, pavogti įvairūs juvelyriniai dirbiniai ir 10,7 tūkst. eurų.

Padarytas bendras nuostolis siekia 13,7 tūkst. eurų.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, saugyklą ar saugomą teritoriją arba pagrobė didelės vertės svetimą turtą, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

2 Komentarai

  • kai Garbačiauskaitės TV seriale,,Leipcigo policija“parodoma,kad akumuliatoriniu gręžtuvu beveik be garso galima išgręžti bronzinę spynos šerdį?

  • […] Po savaitės atostogų Egipte į namus grįžusi kėdainietė patyrė šoką: butas buvo išplėštas, o jo viduje moteris pasigedo grynųjų pinigų ir juvelyrinių dirbinių. Vagys padarė didžiulį nuostolį, kuris siekia beveik keturiolika tūkstančių eurų. Portalas rinkosaikste.lt apie tai pranešė penktadienį, lapkričio 10 dieną. […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video