Kėdainių rajone padegtas lengvasis automobilis

 Kėdainių rajone padegtas lengvasis automobilis

Padegtas automobilis stovėjo šalia šių garažų. Jei gaisras būtų išplitęs, ugnis galėjo persimesti ir į kitų daugiabučio gyventojų turtą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Vasario 1-osios naktį Kėdainių rajono Krakių miestelyje padegtas kieme šalia garažų stovėjęs lengvasis automobilis. Tiesa, tai, kad automobilis degė, jo savininkai pastebėjo tik ryte, tuomet apie įvykį buvo informuotos ir specialiosios tarnybos. Padegėjo ieško policijos pareigūnai.

Stovėjo kieme

Automobilis „Citroen Berlingo“ buvo paliktas stovėti daugiabučio namo Smilgos gatvėje kieme, šalia sublokuotų garažų.

Kuriuo metu jis degė, nepastebėta. Ugniagesiai nebuvo kviečiami. Išdegęs automobilio salonas pastebėtas tik ryte, tada jo savininkai ir kreipėsi į specialiąsias tarnybas.

Kol kas dar nėra nustatyti ir nuostoliai, tačiau Kėdainių rajono policijos komisariate jau pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padegimo.

Kaimynai – pakraupę

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Trečiadienio rytą minėto automobilio kieme jau nebuvo, jį savininkai išgabeno.

Tuo metu daugiabučio namo kaimynai pasakojo, kad viskas įvyko apie pirmą valandą nakties. Pasak jų, kol kas nenustatytas asmuo išdaužė automobilio langą ir įmetė degantį daiktą. Nuo jo ir užsidegė salonas. Laimei, gaisras neišplito, visas automobilis nesudegė.

Kaimynai sako, kad jei gaisras būtų išplitęs, galėjo užsidegti ir šalia esantys garažai.

Stebi kamera

Minėto daugiabučio kiemą stebi pačių namo gyventojų įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Tikimasi, kad ji padės išsiaiškinti niekadėją.

Minėto daugiabučio kiemą stebi pačių namo gyventojų įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Tikimasi, kad ji padės išsiaiškinti niekadėją.

Aut. past.

Kaimynų teigimu, šiame kieme tai jau ne pirmas toks atvejis, kuomet kėsinamasi į automobilius. Anksčiau kieme stovėjusiam automobiliui buvo išdaužyti langai.

Kas taip elgiasi, kaimynai negalėjo pasakyti – įtarimų neturėjo.

Gresia belangė

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 187 str. 2 dalį. Jei bus sučiuptas kaltininkas, už svetimo turto sugadinimą visuotinai pavojingu būdu jam grėstų bauda ar areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

4 Komentarai

  • Visi žino, visi tyli… Keisti žmonės

  • Aš nežinau. Kas?

  • Jei žino ir toli,tai daugiabutis-„Durniu laivas“

    • Tai pasidalinkit informacija,jei žinot. Žmonėms turtas sugadintas,o jūs rašot,kad tik rašyt…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video