Kėdainių rajone iš puspriekabės iškritę konteineriai prispaudė moterį (FOTOGALERIJA)

 Kėdainių rajone iš puspriekabės iškritę konteineriai prispaudė moterį (FOTOGALERIJA)

Pirmadienio vakarą Kėdainių rajone įvyko nelaimė – iš puspriekabės iškritusios pilnos toninės statinės prispaudė moterį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio vakarą Kėdainių rajone įvyko nelaimė – iš puspriekabės iškritusios pilnos toninės statinės prispaudė moterį. Laimei, ji neprarado sąmonės, šaukėsi pagalbos. Ir į jos šauksmą atsiliepė nedidelio kaimelio kaimynai. Vieni iš visų jėgų traukė statines, kiti kvietė specialiąsias tarnybas. Ugniagesiai, medikai, pareigūnai puikiai atliko savo pareigą. Moteris sąmoninga skubiai išvežta į ligoninę.

Nerimastingas pranešimas

19 val. 33 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos Sangailų kaime puspriekabė prispaudė moterį.

Į įvykio vietą operatyviai buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Šėtos ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Vadavo gyventojai

Nelaukdami pagalbos tarnybų į pagalbą nukentėjusiajai suskubo kaimo gyventojai. Žmonės patys visomis išgalėmis stengėsi išlaisvinti moterį.

Po dešimties minučių nuo pagalbos skambučio į įvykio vietą atskubėjo pirmoji gelbėtojų komanda. Gelbėtojams atvykus pilietė jau buvo išlaisvinta.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo medikai ir policijos pareigūnai. Skubioji pagalba moteriai buvo teikiama įvykio vietoje. 

Moteris buvo sužeista, išsigandusi, tačiau sąmonės praradusi nebuvo, ji galėjo kalbėti su pagalbą teikiančiais specialistais.

Kadangi situacija buvo sudėtinga, į nelaimės vietą atskubėjo dar vienas greitosios ekipažas.

Išgabeno į ligoninę

Netrukus moteris buvo skubiai išgabenta į gydymo įstaigą, o policijos pareigūnai ėmėsi aiškintis nelaimės aplinkybes.

Pirminiais pareigūnų duomenimis, nelaimė įvyko, kuomet stovinti puspriekabė netikėtai pajudėjo ir joje buvę du 1000 litrų talpos IBC konteineriai, pripildyti vandens, krito ir prispaudė šalia buvusią vidutinio amžiaus vietos gyventoją. 

Visa laimė, kad moteris neprarado sąmonės, šaukėsi pagalbos, o į jos pagalbos šauksmą atsiliepė tiek artimieji, tiek neabejingi kaimynai. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video