Kėdainių rajone ant stogo apvirto automobilis

Praėjusios savaitės pabaigoje Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu ant stogo apvirto lengvasis automobilis. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio ir atsargumo stokos.

Avarija vakare

Bendrajame pagalbos centre ketvirtadienio vakarą, po 18 valandos, gautas pranešimas, kad Pelėdnagių seniūnijoje, Aukupėnų kaime, važiuojant nuo Užkapių Beinaičių kaimo link, matosi apsivertęs automobilis „Mercedes Benz“.

Pranešėjas informavo, kad mašina nuvažiavo nuo kelio, apsivertė ant stogo, keleivis ir vairuotojas išlipę, ar automobilio viduje yra likę prispaustų žmonių – neaišku.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Šėtos ugniagesių komanda, du greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažai ir policijos pareigūnai.

Aut. past.

Gausios pajėgos

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Šėtos ugniagesių komanda, du greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažai ir policijos pareigūnai.

Pasak ugniagesių, jiems atvykus lengvasis automobilis „Mercedes-Benz C220“ buvo apvirtęs ant stogo, viduje prispaustų žmonių nebuvo.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko vairuotojui nesuvaldžius automobilio kelyje su žvyro danga.

Lengvasis automobilis atverstas buksyravimo lynu, atjungtas akumuliatorius. Automobilio ekipažui medikai suteikė pagalbą.

1 Komentaras

  • važiuoju ant stogo ir nei vairas,nei stabdžiai padėt negali…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video