Kėdainių krašto senjorai išleido knygą „Mūsų sėkmės istorija“

 Kėdainių krašto senjorai išleido knygą „Mūsų sėkmės istorija“

Senjorų vadovės Almos Jociuvienės ir Edgaro Krikščiūno duetas abejingų nepaliko. O kur dar įspūdingasis senjorų šokis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyrius jau 25-erius metus sėkmingai įtraukia miesto ir rajono senjorus į prasmingą veiklą, taip rūpindamasis jų kasdieniu gyvenimu, darydamas jį prasmingesnį. Krašto senjorai, minėdami skyriaus 25-erių metų veiklos sukaktį, sukvietė Lietuvos senjorus, valdžios atstovus ir kitus svečius į konferenciją, kurioje pristatyta  Kėdainių rajono skyriaus išleista knyga „Mūsų sėkmės istorija“.

Reaguoja į kaitą

„Per tiek metų įvyksta žmonių kaita, veiklų kaita, madų kaita, politikos kaita, tad labai smagu, kad pagyvenę žmonės reaguoja į šią kaitą ir kad jaunesni, jau pusamžiai, nori ateiti į mūsų asociaciją ir pabendrauti.

Mūsų asociacijos kelias yra ilgas ir vingiuotas. Su asociacija esu jau penkerius metus, pernai išrinkta vienbalsiai antrai kadencijai.

Esu pedagogė ir vadybininkė, tad man norisi tokio šiuolaikiškesnio organizacinio darbo, tokios aktyvesnės edukacinės veiklos“, – kalbėjo Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyriaus pirmininkė Alma Jociuvienė.

Nori būti išgirsti

Krašto senjorai, minėdami skyriaus 25-erių metų veiklos sukaktį, sukvietė Lietuvos senjorus, valdžios atstovus ir kitus svečius į konferenciją, kurioje pristatyta Kėdainių rajono skyriaus išleista knyga „Mūsų sėkmės istorija“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Senjorams reikia visko – geresnio žodžio, patarimo, padrąsinimo, o kartais elementariausio noro būti išgirstiems.

„Mūsų senjorams reikia tikrai visko. Reikia ir kompiuterinio raštingumo, ir istorinio pažinimo, ir kultūrinės pažintinės veiklos, ir saviraiškos.

O svarbiausia, kad mes būtume pripažinti ir Kėdainių rajono savivaldybės, ir Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos, ir mūsų partnerių iš įvairių Lietuvos rajonų“, – akcentavo vadovė.

Konferencijoje pristatyta Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyriaus išleista knyga „Mūsų sėkmės istorija“ bei patvirtinta rezoliucija, kurioje išdėstytos pagyvenusių žmonių problemos. O jų tikrai nemažai.

Aut. past.

Rengia projektus

Šiais laikais norint gauti lėšų, reikia ruošti projektus, kitaip tariant, neužtenka tiesiog paprašyti valdžios, reikia įrodyti, kad pinigėlių tikrai reikia ir jie bus panaudoti tikslingai.

„Mes turime aktyviai dalyvauti projektinėse veiklose ir jau keleri metai mes tose veiklose dalyvaujame.

Yra trys pagrindinės veiklos kryptys: sportas ir aktyvus judėjimas, sveikatingumas ir bendruomenės telkimas“, – pažymėjo A. Jociuvienė.

Išleido knygą

Konferencijoje pristatyta Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyriaus išleista knyga „Mūsų sėkmės istorija“ bei patvirtinta rezoliucija, kurioje išdėstytos pagyvenusių žmonių problemos. O jų tikrai nemažai.

Senjorus pasveikino Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis. Jis padėkojo senjorams už aktyvią veiklą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Šiandien, kai švenčiame asociacijos 25-erių metų veiklos sukaktį, išleidžiame asociacijos knygą, kuri yra informacinė.

Knyga yra apie mūsų sėkmę, apie mūsų sėkmės istoriją.

Knyga jau išleista, mes ją dovanojame visiems bičiuliams, visiems draugams, valdžios atstovams.

Visas lėšas mums skyrė Kėdainių rajono savivaldybė: tiek knygos išleidimui, teik šiai puikiai konferencijai.

Konferencijos redakcinis komitetas dirba jau kelios savaitės, bus parengtas dokumentas su mūsų problemomis, kurių yra tiek mūsų rajone, tiek Lietuvoje.

Mes keliame tas problemas ir norėsime įteikti jas valdžios atstovams.

Tiesiog norime, kad tiek savivaldybė, tiek Seimas, tiek Vyriausybė mus išgirstų“, – akcentavo pirmininkė.   

Stiprūs kartu

Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyriaus nariai yra puikus pavyzdys, kaip vyresnio amžiaus žmogus dalyvauja visuomeniniame gyvenime, neužsisklendžia savyje, yra atviras, pilietiškas ir pasaulietiškas.

Mūsų krašto senjorai gali būti pavyzdžiu ne tik savo bendraamžiams, bet ir jaunimui.

Jaunimui iš senjorų tikrai galima pasimokyti ramybės, santarvės, sutelktumo, ryžto, užsispyrimo ir labai daug kitų gerų dalykų.

Užs. Nr. 187

4 Komentarai

  • Ar būna homoseksualių senjorų?

  • Kiek tą Almą rodysit? Tai jinai su Tamuliu aina į rinkimus mum sakė per šventę. Labai reikšminga ir visur save reklamuoja. Per anuos rinkumus buvo valstiečių saraše, o dabar socdemė ? Jau nežinau kaip čia su tom partijom visai daros.

  • Gaus vėl kapeikų iš Tamulio kokiam baliui ir viskas. Nesvarbu su kokia partija, svarbu pinigėliai…. Jau taip nardo, kad net šlykštu.

  • Tai jau tikrai „Būkit Būdrūs“ gerai parašė:
    „Vel pridirbs Tamuliui, kaip pridirbo valstiečiams, savo pertrenktą mylimą šunį paliko likimo valiai, kol gyvūnų drsugija nustatė, o kaip skiedė ir eidavo pasivaiksčioti du šuneliu ir bac. Tai viską pasako apie ponią Jociuvienę, Ten kur valdžia, pinigai, ten ir ,, Anzelmutė”“
    Paliks ne tik šunį bet ir žmogų. Jinai man tokia nu švelniai kalbant ne visai tokia kaip žmogus turi būti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video