Kėdainių centre pavogtas sportinis dviratis

 Kėdainių centre pavogtas sportinis dviratis

Įžūli vagystė įvykdyta balandžio 8-osios naktį. Dviratis buvo paliktas prirakintas degalinėje „Circle K“ adresu J. Basanavičiaus g. 40A./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų Kėdainių miesto centre buvo pavogtas dviračių sportui skirtas dviratis. Kraštietis dviratininkas Dominykas Babičas nepraranda vilties atgauti savo turtą bei prašo kėdainiečių pagalbos. Jei ką nors matėte ar žinote – praneškite jam.

Pavogė naktį

Įžūli vagystė įvykdyta balandžio 8-osios naktį. Dviratis buvo paliktas prirakintas degalinėje „Circle K“, esančioje adresu J. Basanavičiaus g. 40A.

„Dviratis buvo paliktas prie centrinės degalinės, ten yra speciali dviračių laikymo vieta. Be to, dviratis buvo paliktas su užraktu“, – apie vagystę trumpai papasakojo dviračio netekęs Kėdainių gyventojas.

Prašo pagalbos

Nukentėjusysis paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė apie įvykdytą vagystę.

Pagalbos centras jam nurodė parašyti elektroninį pareiškimą policijai. Tačiau nukentėjusysis nenuleidžia rankų ir vagies ieško savo jėgomis bei su draugų pagalba.

Dviračių sporto entuziastui reikalinga ir visų kraštiečių pagalba.

„Gal kas nors ką nors žinote ar matėte? Tai labai padėtų sugauti savo likimą jau nusprendusį žmogų. Už naudingą informaciją geradariams atlyginsiu. Praneškite, būsiu dėkingas“, – į kraštiečius kreipėsi ir pagalbos prašė vagystę patyręs kraštietis.

Nukentėjusysis nenuleidžia rankų ir vagies ieško savo jėgomis bei su draugų pagalba. Dviračių sporto entuziastui reikalinga ir visų kraštiečių pagalba.

Aut. past.

Ragina saugoti

Atėjus pavasariui pareigūnai ragina gyventojus imtis visų įmanomų priemonių dviračiams apsaugoti.

Anot policijos, gyventojai turėtų atminti, kad norint išvengti vagystės, nederėtų net trumpam palikti dviračių prie parduotuvių, įstaigų ar kitose viešosiose vietose neprirakintų. 

Verta pagalvoti apie kokybišką užraktą dviračiui apsaugoti. Jeigu tokią ketinate įsigyti, derėtų atkreipti dėmesį, kad grandinė būtų storesnio ir tvirtesnio metalo. 

Nerekomenduojama dviračių palikti daugiabučių laiptinėse, rūsiuose ar kitose bendro naudojimo patalpose.

Būtina gerai apsaugoti sandėliukus, garažus ar pagalbines patalpas, kur yra laikomi vertingi daiktai, tarp jų ir dviračiai, mopedai, motociklai. 

Dviračių nakčiai kiemuose neturėtų palikti ir nuosavų namų gyventojai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video