„Kėdainių butai“ gyventojams pasiūlė naują paslaugą

 „Kėdainių butai“ gyventojams pasiūlė naują paslaugą

„Kėdainių butai“ daugiabučių gyventojams pasiūlė naują paslaugą – daugiabučių laiptinių valymą. Kaip sako įmonės direktorius Almantas Gurklys, vos už kelis eurus per mėnesį gyventojai gali mėgautis švaria laiptine ir nesukti galvos, kada kieno eilė ją valyti.

Paslauga nėra brangi

„Daugiabučių laiptinių valymo paslaugos poreikis buvo jau anksčiau. Dar vasarą iš gyventojų esu sulaukęs prašymo, kad teiktume tokią paslaugą. Tačiau dėl vieno daugiabučio negalėjome jos teikti, norėjome, kad atsirastų daugiau klientų. Taigi per pusmetį norinčių gauti laiptinių valymo paslaugą atsirado daugiau ir nuo gruodžio 1 d. pradėjome ją teikti“, – kalbėjo „Kėdainių butų“ direktorius.

Šiuo metu laiptinių valymo paslaugą įmonė teikia penkiuose daugiabučiuose. A. Gurklio teigimu, jei būtų poreikis, įmonė galėtų ją teikti ir didesniam namų ar laiptinių kiekiui.

„Būna atvejų, kai vieni kaimynai sąžiningai valo laiptinę, o kiti galbūt nenori to daryti, nesusitaria dėl grafikų ir pan. Todėl, manau, būtų labai geras sprendimas pasinaudoti „Kėdainių butų“ siūloma paslauga. Juolab kad ji nėra brangi – nuo 0,08 iki 0,10 euro centų už kv. m su PVM. Pavyzdžiui, jeigu skaičiuotume po 0,10 euro centų, standartiniam 50 kv. m butui per mėnesį tai atsieitų 5 eurus“, – skaičiavo įmonės direktorius.

„Būna atvejų, kai vieni kaimynai sąžiningai valo laiptinę, o kiti galbūt nenori to daryti, nesusitaria dėl grafikų ir pan. Todėl, manau, būtų labai geras sprendimas pasinaudoti „Kėdainių butų“ siūloma paslauga. Juolab kad ji nėra brangi – nuo 0,08 iki 0,10 euro centų už kv. m su PVM.

A. Gurklys

Kol kas paslauga – tik saviems daugiabučiams

Laiptinių valymo paslaugą įmonė kol kas teikia tik savo administruojamuose daugiabučiuose. Tačiau esant dideliam poreikiui ir gyventojų norui, būtų svarstoma galimybė ir apie paslaugos teikimą bendrijų prižiūrimuose namuose.

„Šiuo metu turime 133 „Kėdainių butų“ administruojamus namus. Tad kol kas ir koncentruojame savo paslaugos teikimą jiems, nes norint ją teikti bendrijoms, iškyla administravimo ir paslaugos apmokėjimo klausimų. Tačiau, jei būtų didelis poreikis, svarstytume, kaip šiuos klausimus spręsti“, – sakė A. Gurklys.

Ilgas valymo paslaugos sąrašas

Dažniausiai gyventojai, patys valantys laiptines, retai kada pasirūpina ir sienų, turėklų ar langų švara – apsiribojama tik laiptų bei grindų nušlavimu ir išplovimu. Tuo metu į „Kėdainių butų“ teikiamos laiptinių valymo paslaugos sąrašą įtraukta kur kas daugiau paslaugų.

„Sutartyje nurodyta, kad laiptinių valymo paslaugos suprantamos kaip: laiptų aikštelių ir maršų drėgnas valymas; turėklų, durų valymas; koridorių ir holų drėgnas valymas; sienų valymas pagal poreikį; dulkių valymas; langų plovimas du kartus per metus arba pagal poreikį; palangių, pašto dėžučių, radiatorių valymas; voratinklių valymas nuo sienų ir lubų, – vardijo A. Gurklys. – Mes esame sutartyje nurodę, kad valytoja į daugiabutį ateina vieną kartą per savaitę. Kaina yra fiksuota ir, jei kažkurią savaitę atliekama daugiau darbų, ji visada vis tiek išlieka tokia pat.“

Dažniausiai gyventojai, patys valantys laiptines, retai kada pasirūpina ir sienų, turėklų ar langų švara – apsiribojama tik laiptų bei grindų nušlavimu ir išplovimu. Tuo metu į „Kėdainių butų“ teikiamos laiptinių valymo paslaugos sąrašą įtraukta kur kas daugiau paslaugų.

Aut. past.

Ragina nebijoti kreiptis ir klausti, domėtis

Kol kas žmonės, gyvenantys daugiabučiuose, dar mažai žino apie šios paslaugos teikimą. Tačiau, jei po šios informacijos atsirastų norinčių ją išbandyti, A. Gurklys paaiškino, kaip ją užsisakyti.

„Norint, kad paslauga būtų pradėta teikti Jūsų daugiabutyje, reikia surinkti daugiau nei pusės namo ar laiptinės gyventojų parašus. Kitaip sakant, galioja 50+ proc. taisyklė, – atkreipė dėmesį įmonės direktorius. – Tuomet parašus su laisvos formos prašymu reikėtų pristatyti mums. Galima tai padaryti el. paštu administratore@kedainiubutai.lt arba atnešant adresu Smilgos g. 9. Jei kiltų daugiau klausimų, gyventojai visada gali skambinti +370 650 45 430 ir, atsiliepus autoatsakikliui bei surinkus skaičių 1, pasiteirauti, pasitarti su vadybininkais jiems rūpimais klausimais.“

8 Komentarai

 • Politinė reklama

 • Sveikintina naujovė,bus jauku ir švaru.
  Tik iš kur vandens gaus valytoja😅

  • Pasisios ir valys😂

 • Kėdainiuose yra kelios valymo paslaugų įmonės, teikiančios tokią paslaugą pigiau. Sugalvojo naują biznį kavianskas 😀

 • Būsimas seimo narys

 • DP kai kas kaliūzeje, kai kas krekenavoj

  • Dar apie 500 nori išmest nuo namo

 • Manau neteisinga imti mokesti nuo buto kvadraturos, nes tersia gyventojai, o ne buto plotas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video