Kėdainių baikerių klubui RC „Horizontai“ – 5-eri

 Kėdainių baikerių klubui RC „Horizontai“ – 5-eri

Baikeriai rinkosi švęsti savo penkerių metukų jubiliejaus. O koks gi gimtadienis be svečių? Jų čia susirinko daugybė: atvyko ne tik kitų Kėdainių baikerių klubų atstovai, bet ir baikeriai iš vairių Lietuvos miestų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Jau penkerius metus Kėdainių krašto motociklininkai, susibūrę į baikerių klubą RC „Horizontai“,  ne tik mėgaujasi kelionėmis po Kėdainius, Lietuvą ir Europą, bet ir vykdo socialines akcijas, dalyvauja miesto gyvenime.

Baikerių klubas šventė gimtadienį

Atšvęsti 5-ojo klubo gimtadienio Kėdainių baikeriai rinkosi Pajieslio kaime. O koks gi gimtadienis be svečių? Jų čia susirinko daugybė: atvyko ne tik kitų Kėdainių baikerių klubų atstovai, bet ir baikeriai iš vairių Lietuvos miestų. Visi su šypsenomis, su dovanomis ir gera nuotaika.

RC „Horizontai“ klubo pirmininkas Gintaras Krasauskas padėkojo klubiečiams įteikdamas padėkas.

Vėliau sekė gausybė žaidimų, vaišių, ilgų pokalbių apie plieninius žirgus.

„Esame šeima, tad temų pokalbiams mums tikrai netrūksta. Šiandien čia susirinko apie šimtas žmonių iš visos Lietuvos. Šiandien mes švenčiame. Ir smagu, jog einame į priekį, nestovime vietoje. Yra dėl ko švęsti“, – pažymėjo G. Krasauskas.

Vakaro metu į baikerių klubą oficialiai buvo priimtas naujokas – Albertas Babenskas. Baikeris įvykdė visus reikalavimus, išlaikė išbandymus ir įgijo teisę dėvėti liemenę su RC „Horizontai“ klubo atributika./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į klubą priėmė naują narį

Klubiečiai ir svečiai aptarė buvusias keliones ir kalbėjo apie ateities iššūkius ir planus.

Vakaro metu į baikerių klubą oficialiai buvo priimtas naujokas – Albertas Babenskas. Baikeris įvykdė visus reikalavimus, išlaikė išbandymus ir įgijo teisę dėvėti liemenę su RC „Horizontai“ klubo atributika.

„Motociklai – mano gyvenimas. Aš labai norėjau prisijungti prie klubo. Labai stengiausi ir pagaliau mano svajonė išsipildė. Dabar turėsiu laikytis ne tik mūsų klubo, bet ir visos Lietuvos baikerių taisyklių“, – paaiškino naujai iškeptas narys.

RC „Horizontai“ yra atsakingų motociklininkų klubas, kuriuos vienija ne tik meilė motociklams, bet ir atsakomybė, atsakomybė bendruomenei, miestui.

Aut. past.

Motociklininkų šeima

Baikerių klubą RC „Horizontai“ drąsiai galima vadinti šeima. Šiuos žmones vienija ne tik meilė plieniniams žirgams, bet ir bendros veiklos, bendri renginiai, bendri džiaugsmai ir rūpesčiai. Čia niekas nepaliekamas vienas – jei džiaugiasi, tai tik kartu, jei liūdi, tai tikrai ne po vieną.

RC „Horizontai“ yra atsakingų motociklininkų klubas, kuriuos vienija ne tik meilė motociklams, bet ir atsakomybė bendruomenei, miestui.

Baikeriai vykdo ir socialines akcijas. Kasmet jie apsilanko įvairiose Kėdainių rajono socialinėse įstaigose, kuriose bendrauja su negalią turinčiais asmenimis, su senyvo amžiaus ar sergančiais žmonėmis. Jie visuomet atvyksta ne tuščiomis, atveža dovanų socialinių įstaigų gyventojams.

Aut. past.

Baikeriai užsiima socialine veikla

Baikerių klubo RC „Horizontai“ nariai šiltuoju metų laiku keliauja ne tik po Lietuvą,

bet ir po visą Europą, dalyvauja ir įvairiuose renginiuose, šventėse, kuriose plevėsuoja ir kėdainiečių vėliava.

Baikeriai vykdo ir socialines akcijas. Kasmet jie apsilanko įvairiose Kėdainių rajono socialinėse įstaigose, kuriose bendrauja su negalią turinčiais asmenimis, su senyvo amžiaus ar sergančiais žmonėmis. Jie visuomet atvyksta ne tuščiomis, atveža dovanų socialinių įstaigų gyventojams.

Turi savo namus

Baikeriai turi savo namus – „clubhausą“, kuriuose švenčia šventes, rengia susitikimus. „Horizontų“ namai yra Pajieslyje, kur ir gimtadienio vakarą ne tik kvepėjo skanus maistas, grojo tranki muzika, šaudė fejerverkai, bet ir aidėjo garsus tris kartus „valio“.

2 Komentarai

  • Algiukas Bička?

  • Man tai ,iš nuotraukos ,tik vienas panašus į standartinį baikerį…..

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video