Kėdainių baikeriai – kelyje už vėžiu sergančius vaikus

 Kėdainių baikeriai – kelyje už vėžiu sergančius vaikus

Renginio organizatorių nuotr. Kėdainių baikeriai jau ne pirmus metus važiuoja „Gerumo keliu“ ir aukoja pinigų paramos fondui „Rugutė“, kuris rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais ir jų artimaisiais.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių baikerių klubas „Born Again MCC“ karštą liepos 10-osios rytą užkūrė plieninius žirgus vardan kilnaus tikslo. Jau ne pirmus metus jie kartu su kitų miestų baikerių klubais bei motociklininkais važiuoja „Gerumo keliu“.

Rinko lėšas

Nuo Utenos iki Saldutiškio, pakeliui sustodami, pailsėdami ir pasišnekučiuodami, motociklininkai „Gerumo keliu“ važiavo geras tris valandas. Susirinkę sodyboje šalia Labanoro girios, jie susipažino su paramos fondo „Rugutė“, skirto pagalbai onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, veikla ir misija.

Visos renginio metu surinktos lėšos – beveik tūkstantis eurų – buvo pervestos į fondo sąskaitą. 

„Renginio dalyvių kasmet vis daugėja. Kasmet ir surinktų lėšų skaičius vis auga. Šiemet  „Gerumo kelye“ važiavo apie 200 motociklininkų iš visos Lietuvos“, – sakė renginio organizatorė Milda. 

Renginį bei fondą taip pat remia „Kamado BONO“, „Suliko“, „Mėsos broliai“.

Po netekties

Labdaros ir paramos fondą „Rugutė“ 2004 m. lapkričio 29 d. įkūrė Edita ir Dainoras Abrukauskai, netekę onkologine liga sirgusios trejų metų dukters Rugilės.

„Rugutė“ vykdo įvarius projektus, kad padėtų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms.

Fondas šeimoms teikia labdarą, medicininę, psichologinę ir paliatyviąją pagalbą, kaupia informaciją apie vaikų onkologines ligas, organizuoja metinį susitikimą „Draugų sala“ vaiko onkologinės ligos paliestoms šeimoms, du kartus per metus rengia kraujo donorystės akciją „Padovanok lašelį“. 

Vienas svarbesnių „Rugutės“ projektų – „Rugutės namai“ Vilniuje, kuriuose gali apsistoti rasti tyrimams iš kitų miestų atvykę vaikai ar jų aplankyti atvažiavę tėvai.

Aukoti labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ galite bet kada.

Gavėjas Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“

Fondo kodas 300070090

Atsiskaitomoji sąskaita (IBAN): LT557044060004620867

Banko pavadinimas: AB SEB bankas

Banko kodas 70440

SWIFT kodas CBVILT2X

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video