Kėdainiečiai lengvaatlečiai triumfavo Lietuvos čempionate

Lietuvos čempionų titulus iškovojo trys kėdainiečiai./Kėdainių sporto centro nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių SC inf.

Kaune vykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate triumfavo Kėdainių sporto centro komanda, rajonų grupėje užėmusi I vietą. Lietuvos čempionų titulus iškovojo trys kėdainiečiai, taip pat pagerintas Lietuvos 60 m bėgimo16-mečių ir keturi Kėdainių rajono jaunių rekordai.

Adas Dambrauskas du kartus pagerino Lietuvos rekordą: parengiamajame bėgime 60 m distanciją įveikė per 6.84 sekundės, finale – per 6.83 s. Sportininkas įvykdė Lietuvos sporto meistro normatyvą.

Gediminas Kulpavičius 60 m barjerinio bėgimo rungtyje finišavo pirmas su rezultatu 8.14 sekundės ir įvykdė kandidato į sporto meistrus normatyvą bei pagerino Kėdainių rajono rekordą.

300 m rungtyje Gediminas iškovojo sidabro medalį (37.83 s).

Tame pačiame bėgime rajono rekordą pagerino Matas Janarauskas (36.84 s), išplėšęs pergalę prieš varžovus ir iškovojęs aukso medalį. 60 m rungtyje Matas užėmė 5 vietą (7.39 s).

Tik kelios milisekundės skyrė Arną Dijoką nuo bronzos medalių. Sportininkas užėmė dvi ketvirtas vietas 60 m (7.29 s) ir 300 m (38.21 s) rungtyse.

Sportininkus čempionatui parengė trenerė Neringa Daugėlienė.

Ugnė Dirsytė (trenerė Z. Peleckienė) užfiksavo dar vieną mūsų rajono rekordą. 3000 m įveikusi per 11:55,85 min. sportininkė užėmė 5 vietą. 1000 m bėgime Ugnė užėmė 8 vietą (3:22,51 min.).

Sidabro medalius iškovojo Viltė Stašaitytė (treneris V. Kiaulakis) šuolio į aukštį rungtyje, įveikusi 1.60 m aukščio kartelę, ir Aiva Bilevičiūtė (treneris R. Kaselis), 3000 m sportiniu ėjimu nužingsniavusi per 16:01,85 min.

Ugnius Antanavičius 5000 m sportinio ėjimo distancijoje užėmė 3 vietą (27:15,11 min.).

Meda Aliukonytė, sportinis ėjimas – 18:50,99 min., 10 vieta;

Rugilė Šimkevičiūtė – 60 m 8.45 sek. , 15 vieta, 300 m 47.04 sek., 20 vieta.

Čempionato metu komandai buvo įteikta ir II vietos taurė, iškovota Lietuvos rajonų čempionate Klaipėdoje.