Kėdainiečiai laikinai liks be karšto vandens

 Kėdainiečiai laikinai liks be karšto vandens

BNS nuotr.

AB „Panevėžio energija“ kiekvienais metais, pasibaigus šildymo sezonui, atlieka šilumos tinklų remonto ir hidraulinio bandymo darbus. Tad ir šiemet, ruošiantis 2023–2024 m. šildymo sezonui bei siekiant užtikrinti vartotojams nepertraukiamą šilumos tiekimą ir išvengti avarijų šildymo sezono metu, bandymai bus atliekami, todėl kėdainiečiai laikinai liks be karšto vandens.

Nuo gegužės 22 d. 7.00 val. iki gegužės 26 d. 22.00 val. šilumos ir karšto vandens tiekimas laikinai stabdomas Kėdainių miesto ir Vilainių gyvenvietės vartotojams, išskyrus Šėtos g. daugiabučių namų Nr. 79 ir 83 abonentus.

Esant galimybei šilumos ir karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas anksčiau nustatyto laiko. Norint išvengti karšto vandens nutekėjimų butuose, gyventojų prašoma laikyti karšto vandens čiaupus butuose patikimai uždarytus.

Jei minėtu laikotarpiu bute būtų atliekami šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemos remonto ar profilaktiniai darbai, prašoma pranešti apie tai pastato šildymo ir karšto vandentiekio sistemą eksploatuojančiai organizacijai arba asmeniui atsakingam už namo šilumos ūkį.

1 Komentaras

  • Niekada negali palaukti vasaros, kai karšto vandens beveik nereikia, nes karšta būna ir dieną ir naktį.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video