„Kauno rudens“ ralyje sėkmingai finišavo kėdainiečiai

 „Kauno rudens“ ralyje sėkmingai finišavo kėdainiečiai

Senas tradicijas turinčiose automobilių ralio varžybose „Kauno Ruduo 2021“, skirtose nusipelniusiems automobilių sporto meistrams Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti, dalyvavo ir kėdainiečių Rimanto Kairio bei Sauliaus Dargio ekipažas. Savo automobilių GAZ-24 „Volga“ klasėje iš septynių startavusių šios klasės ekipažų kėdainiečiai iškovojo čempionų vardus ir net 1:05:04 sek. aplenkė 2 vietą pelniusį ekipažą. Iš 39 bendrai startavusių ekipažų absoliučioje įskaitoje kėdainiečių ekipažas užėmė 15 vietą.

Kova dėl prizinių vietų buvo įnirtinga ir atkakli – trečią vietą iškovojęs ekipažas tik viena sekunde aplenkė 4 vietą pelniusį ekipažą iš Latvijos.

Ralio trasą sudarė 133,87 km, kurie buvo padalyti į 4 greičio ruožus ir juos įveikti reikėjo po du kartus. Organizatoriai, atsižvelgdami į dalyvių pageidavimus, greičio ruožus organizavo ne aikštėse, o realiuose greičio trasos ruožuose, kurie driekėsi Bakanausko ir D. Girėno gatvėse, Rokų autodrome.

Absoliučioje įskaitoje nugalėtoju tapo devynis kartus buvusios Tarybų Sąjungos čempionas nusipelnęs sporto meistras Eugenijus Tamulevičius, vairuojantis naujausios kartos „Toyota IQ“ automobilį.

Varžybas organizavo Tarptautinė automobilių federacija kartu su Lietuvos automobilių klubu.

Rimanto Kairio ir Sauliaus Dargio GAZ-24 „Volga“ ekipažas dėkoja už dėmesį ir paramą Kėdainių rajono savivaldybei.

„Rinkos aikštės“ inf.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video