Kaukianti priešgaisrinė signalizacija ant kojų sukėlė tarnybas

Kėdainių mieste esančio „Giraitės“ turgaus pastato prieigose sekmadienio vakarą buvo matyti policijos pareigūnų ir apsaugos tarnybos darbuotojų pajėgos – nuolat kaukianti priešgaisrinė signalizacija išgąsdino vietos gyventojus, tad šie, įtarę nelaimę, paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą.

Pilietiškas žmogus

Po 19 valandos pagalbos centras sulaukė pilietiško asmens pranešimo, jog Kėdainių mieste, J. Basanavičiaus g. 80, esančiame „Giraitės“ turguje pradėjo kaukti priešgaisrinė signalizacija, avariniu būdu atsidarė pastato durys.

Žmogus informavo operatorę, kad iš lauko gaisro požymių nėra, tačiau dėl viso pikto  pastatą reiktų apžiūrėti.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai.

„Giraitės“ turguje pradėjo kaukti priešgaisrinė signalizacija, avariniu būdu atsidarė pastato durys./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Signalizacijos gedimas

Tiesa, netrukus gautas patikslinimas, kad signalizacija liovėsi kaukti ir durys automatiškai užsidarė.

Tačiau dėl šventos ramybės į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai išsiaiškino, kad jokio incidento prekybiniame pastate nėra.

Suveikus priešgaisrinei signalizacijai signalą apie įvykį gavo ir saugos tarnybos bendrovė. Gyventojų teigimu, sekmadienį pastate signalizacija įsijungdavo ir išsijungdavo ne vieną kartą.

Gyventojų teigimu, sekmadienį pastate signalizacija įsijungdavo ir išsijungdavo ne vieną kartą.

Aut. past.

Manoma, kad įvyko sistemos gedimas.

Panašūs incidentai

Beje, praėjusiais metais dėl panašaus incidento Kėdainių „Moki veži“ prekybos centre ant kojų buvo sukeltos kone visos miesto ir rajono ugniagesių pajėgos, panašus incidentas pernai įvyko ir prekybos centre „Maxima“ – čia įsijungė dūminė signalizacija.

1 Komentaras

  • geriau per daug kaukianti nei visai nėra signalizacijos. jau ne kartą pasimokyta, kad priešgaisrinė signalizacija būtina.. kiek kartų išgelbėjo nuo visiškos nelaimės..

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video