Kas yra internetinė TV?

 Kas yra internetinė TV?

Galima sakyti, kad internetinė TV vis drąsiau žengia į lietuvių namus. Ji keičia iki šiol vis dar naudojama kabelinę, taip pat ir mėgstamą skaitmeninę. Kodėl internetinė tapo tokia mėgstama ir vis dažniau keičia tradicinius, ilgus metus naudotis variantus? Kadangi ji yra kur kas išmanesnė, o šiuolaikinis žmogus renkasi priemones bei metodus, kurie atveria didesnius informacijos srauto metodus ir leidžia džiaugtis kur kas didesnėmis pramogomis, kurios, atrodo, neturi galo.

Žinoma, kad internetinė TV laimi savo funkcijomis prieš kitas galimas opcijas ir tai lemia jos populiarumą. Priklausomai nuo to, paslaugos tiekėjo su kuriuo sudarysite sutartį – bus gaunamas didesnis arba mažesnis paslaugų paketas, tad reikia kuo detaliau susipažinti su sutartimi.

  • Internetinė TV kanalus transliuoja skaitmeniniu, o ne analoginiu būdu, tad galima džiaugtis kur kas geresne kokybe. Tai, žinoma, džiugina kur kas malonesne laidų bei filmų žiūrėjimo patirtimi.
  • Taip pat dažniausiai kartu su šia televizija – taip pat gausite ir interaktyvų TV vadovą, kuris leis kur kas paprasčiau planuoti savo žiūrėjimo patirtis. Jeigu esate tam tikrų laidų fanas – galėsite būti ramus, kad niekada nepamirškite jų peržiūrėti.
  • Dar viena svarbi smulkmena yra automatinis kanalų perjungimas. Tai yra galimybė pamatyti tas laidas, kurios jus domina. Kai kurie pamiršta sekti valandas ir paprasčiausiai praleidžia turinį, kuris juos domina. Jeigu bus nustatyta, kad tam tikrą valandą kanalas persijungtų į konkretų – nepraleisite to turinio, kuris jus domina.
  • Ne ką mažiau svarbi funkcija yra tai, kad galima įrašyti turinį, kuris Jus domina. Nereikia tuo metu būti prie TV – galima automatiškai nustatyti, kad tam tikra laida arba filmas būtų įrašomas. O jūs galėsite jį peržiūrėti tada, kai turėsite laiko. Taigi, laidų bei filmų žiūrėjimas tampa laisvas ir priklausomas ne nuo transliuotojo, o nuo Jūsų poreikių.
  • Dar viena gana svarbi funkcija yra tėvų kontrolė. Tai leidžia tėveliams kur kas paprasčiau planuoti turinį, kurį stebi vaikai, žinoma, taip pat juos apsaugoti nuo laidų bei filmų, kurie jiems nėra tinkami. Tokia kontrolė turėtų būti įdiegiama ir į kompiuterius, tad būtinai pasidomėkite ir saugokite savo vaikučius.
  • Taip pat internetinė TV yra prieinama daugeliui prietaisų. Tai reiškia, kad galima mėgautis turiniu ne tik per TV, tačiau taip pat ir per kompiuterį. Kad ir kur esate – žiūrėkite tai, kas jus įtraukia.
  • Galiausiai, su geros kokybės TV – bus galima žiūrėti filmus HD raiška. Esame tikri, kad tokiu atveju filmų žiūrėjimas namuose bus toks pat smagus kaip ir kino teatre. Tik reikia tinkamo televizijos tipo ir aišku – gero TV.

Rinkitės išmanumą, kuris yra pasiekiamas ranka. Žiūrėkite televiziją patogiai, greitai, išmaniai ir tada, kai Jums labiausiai norisi. Galimybės yra. Tik ar jomis pasinaudosite?

1 Komentaras

  • Kadangi ji yra kur kas išmanesnė, o šiuolaikinis žmogus renkasi priemones bei metodus, kurie atveria didesnius informacijos srauto metodus ir leidžia džiaugtis kur kas didesnėmis pramogomis, kurios, atrodo, neturi galo.
    Tik musu gandragalviai,esantys valdzioje,nori blokuoti serverius,kad ziurovai negautu per daug informacijos.To net Kinija nepadaro,o LT gudruciai nori net juos perspjauti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video