Kas yra biorevitalizacija?

 Kas yra biorevitalizacija?

Renkantis injekcines veido procedūras galime rasti įvairių pasiūlymų. Vieni skambės paprastai, kiti sudėtingai, o treti galbūt net nesuprantamai. Neretai prieš atliekant injekcijas domimės procedūra giliau, daug skaitome ir ieškome informacijos. Viena iš veido drėkinimo injekcinių procedūrų yra biorevitalizacija.

Biorevitalizacija tai procedūra, kurios pagalba oda skatinama atsinaujinimui. Smulkiomis adatėlėmis po odos paviršiniu sluoksniu įvedama hialurono rūgštis. Suleidžiamas nedidelis kiekis preparato į keletą zonų pažadina odą ir skatina natūralius regeneracijos procesus vykti greičiau.

Pagrindiniai biorevitalizacijos efektai:

1. „Liftingo“ efektas

2. Smulkių raukšlelių sumažinimas

3. Odos gyvybingumo bei cirkuliacijos pagerinimas

4. Odos elastingumo pagerinimas

5. Greitai pastebimi rezultatai

Renkantis specialistą, kuriam patikėsime savo veido odą ir jos būklę, turime būti atsargūs. Reikia įsitikinti, kad meistras dirba licencijuotoje klinikoje, turi medicininį išsilavinimą ir laikosi higienos normų. Kitu atveju, nuvykus pas specialistą, kuris nėra gydytojas, negalime būti tikri, ar jis laikysis higienos taisyklių, naudos sertifikuotus preparatus. Apsilankius pas tokį “profesionalą”, saugia turėjusi būti procedūra, gali sukelti komplikacijų.

Šalutiniai efektai, kuriuos galite patirti po neteisingai atliktos biorevitalizacijos procedūros:

1. Randai

2. Infekcija

3. Uždegimas

4. Audinių nekrozė

Dar viena populiari, minimaliai invazinė procedūra yra mezoterapija. Ji, kaip ir biorevitalizacija, skatina natūralius odos procesus ir gerina jos būklę. Bene didžiausias skirtumas tarp šių procedūrų yra jų metu naudojami preparatai. Biorevitalizacijos metu į naudojamų preparatų sudėtį dažniausiai įeina hialurono rūgštis.

Norint pasiekti ilgai išliekančių rezultatų mezoterapijos būdu, rekomenduojama procedūras kartoti 6 – 8 kartus, kas 1–2 savaites. Biorevitalizacijos būdu – 3 kartus, kas mėnesį. Efektas po mezoterapijos pastebimas atlikus kelias procedūras. Po biorevitalizacijos procedūros efektas pastebimas iškart po pirmojo apsilankymo.

Biorevitalizacija puiki injekcinė procedūra odai atgaivinti. Ji paskatina regeneracijos procesus ir yra minimaliai invazinė. Svarbiausia dalis prieš atliekant tokio tipo procedūrą – teisingai pasirinkti specialistą ir kliniką.

Užs. Nr. 60

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video