Kapitaliai suremontuota Kalnaberžės kaimo Vyšnių gatvė

 Kapitaliai suremontuota Kalnaberžės kaimo Vyšnių gatvė

Baigtas dar vienas projektas, kurio metu kapitaliai suremontuota Surviliškio seniūnijos Kalnaberžės kaimo Vyšnių gatvė/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone baigtas dar vienas projektas, kurio metu kapitaliai suremontuota Surviliškio seniūnijos Kalnaberžės kaimo Vyšnių gatvė. Vietos gyventojai jau džiaugiasi pagerėjusia ir pagražėjusia gyvenamąja aplinka.

Kreipėsi į seniūniją

Turbūt niekam ne paslaptis, kad žmonės, gyvenantys prie žvyruotų, neasfaltuotų kelių nuolat patiria nepatogumų: vasara – dulkės, drėgnaisiais sezonais – purvas. 

Deja, šiuos nepatogumus patiria daug gyventojų kaimuose, miesteliuose. 

„Kalnaberžės kaimo Vyšnių gatvės gyventojai dar 2018 metais kreipėsi į tuomet dirbusią seniūnę Vandą Petrauskienę dėl šios gatvės asfaltavimo galimybės. 

Seniūnė 2019 metų sausio mėnesį vykusio Kelių tiesimo, taisymo (remonto), priežiūros ir saugaus eismo sąlygų užtikrinimo komisijos posėdžio metu pateikė keletą pasiūlymų dėl kelių priežiūros programos objektų, lėšų paskirstymo. 

Vienas iš pasiūlymų buvo Kalnaberžės kaimo Vyšnių gatvės asfaltavimas“, – paaiškino Surviliškio seniūnijos seniūnė Reda Lukošienė.

Nors Surviliškyje seniūnės pasikeitė, tačiau darbai nesustojo, jie tęsiami, o kasmet žvyruotų gatvių seniūnijoje mažėja.

Aut. past.

Jau džiaugiasi

Nors per tą laiką, kol vyko įvairūs biurokratiniai procesai, Surviliškyje seniūnės ir pasikeitė, tačiau darbai nesustojo, jie tęsiami, o kasmet žvyruotų gatvių seniūnijoje mažėja.

„Minėto posėdžio metu buvo priimtas sprendimas parengti Vyšnių gatvės Kalnaberžės kaime ir Liepupio gatvės pravažiavimo Surviliškio miestelyje techninius projektus. 

Pernai UAB „Kėdainių vandenys“ įrengė vandentiekio trasą, o šiemet buvo atlikti kelio kapitalinio remonto darbai ir šiuo metu Vyšnių gatvės gyventojai jau džiaugiasi pagerėjusia ir pagražėjusia gyvenamąja aplinka“, – informavo R. Lukošienė.

Daug darbų

Kalnaberžės kaimo Vyšnių gatvėje buvo atlikta daug darbų, mat gatvė buvo rekonstruota iš pagrindų. 

Čia pilnai pakeistas ir smėlio pasluoksnis, ir skaldos pasluoksnis, ir įrengtas naujas aštuonių centimetrų storio asfaltas. Tai reiškia, kad šis kelias gyventojams tarnaus gerų dvidešimt metų. Ir nereikės nieko papildomai daryti.

Minėta gatvė rekonstruota Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai bei Kėdainių rajono savivaldybės lėšomis. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video