Kaip tinkamai parinkti bituminę stogo dangą savo namams?

 Kaip tinkamai parinkti bituminę stogo dangą savo namams?

Expect Best pexels.com nuotr.

Plokštiems stogams geriausiai tinka prilydoma stogo danga. Nors ji vizualiai atrodo puikiai, tarnauja daug metų, tačiau dažniausiai esminis jos privalumas yra džiuginanti kaina. Bituminės stogo dangos kaina – nedidelė, o kartą ją išklojus – daugiau bus galima nebesukti galvos dėl namo “kepurės”. Svarbiausia – aukštos kokybės bitumas bei tinkamai atliekami jo liejimo darbai.

Bitumo opcijų yra daug

Renkantis prilydomą stogo dangą – visada siūlome tartis su specialistais, kurie atsakys į visus klausimus ir tuo pačiu padės jums rasti tai, ko reikia. Taip pat labai patogu yra tai, kad šiuo metu pirkti dangą galima internetu. Virtualiose prekybos vietose galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas. Tai leis sumokėti mažiau, tačiau būti ramiu dėl kokybės.

O renkantis reikia įvertinti kelias smulkmenas.

  • Spalva. Dažniausiai minima juoda spalva, kuri yra laikoma klasika. Visgi, tai yra tik viena iš daugelio opcijų, kuri šiuo metu siūloma rinkoje.
  • Gamintojas. Detaliau reikia domėtis ir gamintojais. Labai patogu tai, kad remiantis kitų žmonių patirtimis galima rasti tokią dangą, kuri tarnaus Jums daugelį metų. Ne visada Jūsų bei kitų žmonių nuomonės sutampa, tačiau esame tikri, kad sistemingai naršant – rasite daug naudingos informacijos forumuose.
  • Kaina. Bitumas dažniausiai įvardijamas kaip viena pigiausių dangų. Tai yra puikus geros kokybės ir prieinamos kainos derinys.
  • Lankstumo galimybės. Danga dengiama labai greitai ir tarnauja labai daug metų. Liejimas yra gana paprastas, tad nebūtini specialistai (nors rekomenduojami).

Prilydomos bituminės dangos privalumai

Bituminė stogo danga yra geriausias pasirinkimas kiekvienam, kuris tik nori, kad kartą atlikti stogo dengimo darbai leistų daugiau nebesukti galvos dėl jo apskritai. Žinoma, net ir bituminei stogo dangai reikia šiek tiek priežiūros, tačiau ji yra gana minimali, tad neturėtų atgrasyti nuo pasirinkimo.

Taip pat prilydoma stogo danga patinka tiems, kurie nori sutaupyti, kadangi tai yra viena pigiausių rinkoje esamų dangų. Galiausiai, dažnas akcentuoja ir estetinius aspektus, kadangi bituminė stogo danga – vizualiai patraukli, ypač skoningai atrodo kuriant modernios architektūros objektus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video