Kada į gatves išriedės pirmasis Kėdainiuose pagamintas dviratis?

 Kada į gatves išriedės pirmasis Kėdainiuose pagamintas dviratis?

Kristinos Kasparavičės nuotr.

Kėdainiuose pabaigos link artėja dviračių gamyklos statybos. Kapitalo grupei „Pon Holdings“ priklausančios įmonės „Pon.Bike“ atstovai kol kas neįvardija tikslios gamyklos atidarymo datos, tačiau nemažai kėdainiečių jau yra įdarbinti šioje įmonėje. Teigiama, kad dalis darbuotojų jau dalyvauja mokymuose, kitų – vis dar ieškoma. Tačiau pažymima, jog visi procesai vyksta sklandžiai.

Administracinių pastatų įrengimas bus baigtas kovą

„Pagrindiniai gamyklos pastato statybos darbai yra baigti. Gamyklos įrengimo darbai jau yra finišo tiesiojoje, – „Rinkos aikštei“ sakė „Pon.Bike Lithuania“ atstovas. – Statybos vykdomos sėkmingai ir pagal numatytą planą. Administracinių patalpų įrengimas bus baigtas jau kovo mėn.“

Pasidomėjus, kaip sekasi ieškoti darbuotojų, įmonės atstovas pasidžiaugė dideliu kandidatų susidomėjimu darbo pasiūlymais, todėl darbuotojų paieška ir samda vyksta sklandžiai, pagal planą.

Nors daugelis darbdavių neretai skundžiasi, jog sudėtinga rasti tam tikros srities specialistų, tačiau Kėdainiuose įsikūrusi gamykla teigia kol kas su jokiais sunkumais nesusidurianti.

„Pagrindiniai gamyklos pastato statybos darbai yra baigti. Gamyklos įrengimo darbai jau yra finišo tiesiojoje. Statybos vykdomos sėkmingai ir pagal numatytą planą. Administracinių patalpų įrengimas bus baigtas jau kovo mėn.

„Pon.Bike Lithuania“ atstovas

„Šiuo metu konkrečių iššūkių išskirti negalime. Komandos formavimas vyksta sklandžiai ir randame visus darbuotojus į pozicijas, kurias reguliariai skelbiame“, – komentavo įmonės atstovas ir pažymėjo, jog darbuotojai bus ne tik vietiniai, kėdainiečiai – nemažai darbuotojų yra ir iš Kauno.

Įdarbinta jau pusė visų reikiamų darbuotojų

Nors kolektyvas dar tik formuojamas, tačiau atranką jau įveikę darbuotojai yra įdarbinami iš karto, nes vykdomas mokymo procesas.

„Šiuo metu jau esame pasirašę darbo sutartis su maždaug puse šiais metais planuojamų pasamdyti darbuotojų, – rašoma atsiųstame atsakyme. – Gamyklai dirbant visu pajėgumu, t. y. dviem pamainomis, bus sukurta apie 600 darbo vietų.“

O į pagrindinį ir visiems itin įdomų klausimą, kada jau gamykla pradės savo veiklą, įmonės atstovas atsakė taip: „Planuojame, kad pirmasis dviratis iš mūsų gamyklos išriedės vasaros pradžioje“.

14 Komentarai

 • Gal ir gerai, kad uz 900euru praso england kalbos, o su aukstuoju ir gal sukrapstysi iki kokiu 2000euruku, gera imone.

  • 1000 ten lubos algų. Kas truputį prie administracijos gal ir gaus kokius 1500.

 • kai Kėdainiuose baigiama smaugt Lifosa.Pažiūrėsim koks bus to pono Biko dosnumas.

 • Administracijoje visi gauna 1500 i rankas. Darbininkai 800-1000. Gerai kad reikalauja angulu kalbos. Pats laikas pradeti mokytis

  • Vatnykai bėdžiai tik RU šunų lojimo kalbą ir temoka. Nei kabos, nei dirbt jų neišmokinsi.

   • apart kgb agento landsbergio subinės laižymo?

   • Ka tu kumety kgbiste, eik mokintis kacapu nukopinto sukio, konservu arklio galvos!

   • Tau tiediai pas psichiayra ,nes psichologas kau niekuom nepades

 • turiu naujos konstrukcijos prieda duodanti vaziuoti dviraciu greiciau ir lengviau jei domina mano tel 860429013 petras

  • Padaryau zvanoką Pėtey, sakė raugintas kopūstasas yr tas jo pryedas. Maną scyabūklyngas mynyralynys vanduo kartū su ravgyntays kapūstasays yr yšvys amžynas dvyžokas, vot blyn.

 • Puse lifosos dabar dviracius surinkines ir meistrai ir vadovai

 • Jau dabar surinkineja

  • Vyras isidarbino negali atsidziaugti nekenksmingos salygos rojus ne darbas

 • Įdomu tik kam darbininkui anglų kalba, su kuo kalbės prie konvejerio su ratlankiu ar pedalu, juk reikės surinkinėt dviratį, o ne kalbėt. Ir dar juokingai daro atrankas Užimtumo tarnyboje surenka žmonės, kad tie paklausytų paskaitą apie jų įmonę, o dėl įdarbinimo nei žodelių neužsimena tik gaišina laiką

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video