Kad išgelbėtų žmogų, išdaužė langą

 Kad išgelbėtų žmogų, išdaužė langą

Kaimynas pasakojo, kad atvykę ugniagesiai gelbėtojai nutarė daužti namo langą, mat greitosios pagalbos vairuotojas-paramedikas pastebėjo šalia stalo sukniubusį vyriškį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Specialiosios tarnybos pranešė apie sekmadienio vakarą Kėdainių rajone vykusią vyresnio amžiaus žmogaus gelbėjimo operaciją. Pasirodo, tarnybas iškvietė jo pasigedę kaimynai. Šios atvykusios negalėjo patekti į namą, tad išdaužė langą ir, patekusios į vidų, gelbėjo žmogaus gyvybę.

Kaimyno pasigedo savaitgalį

Po 18 valandos į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs asmuo pranešė, kad Kėdainių rajono Bartkūniškių kaime gyvenančio senjoro jau keletą dienų nemato kaimynai, įtaria, kad gali būti nutikusi nelaimė.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Tačiau atskubėję specialistai negalėjo patekti į namą – durys buvo užrakintos, tad nutarta pagalbos kreiptis į ugniagesius gelbėtojus.

Medikai 72-ejų metų senjorą skubiai išgabeno į gydymo įstaigą. Duomenys apie žmogaus sveikatą neteikiami.

Aut. past.

Paramedikas pamatė sukniubusį

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai nutarė daužti namo langą, mat greitosios pagalbos vairuotojas-paramedikas pastebėjo šalia stalo sukniubusį vyriškį.

„Gelbėtojai per langą pateko į namo vidų, įleido policijos pareigūnus bei medikus, padėjo išnešti viduje rastą sąmoningą vyrą ir įkelti į medikų automobilį“, – apie gelbėjimo operaciją žiniasklaidą informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Senjorą išvežė į ligoninę

Medikai 72-ejų metų senjorą skubiai išgabeno į gydymo įstaigą. Duomenys apie žmogaus sveikatą neteikiami.

Tuo metu kaimynas pareigūnams paaiškino, kad senjoro nematė nuo penktadienio. Kada žmogui sutriko sveikata – neaišku.

Vyras pergyveno galbūt anksčiau galėjęs pastebėti, kad kaimyno nesimato kieme.

Tuo metu specialiųjų tarnybų pareigūnai primena vienišiems, vyresnio amžiaus žmonėms, neįgaliesiems kuo daugiau bendrauti su savo kaimynais, nes šie ištikus nelaimei pagalbos ranką išties pirmieji.

1 Komentaras

  • Tik bendravimas su kaimynu ir tegelbėja.Susitinkam ,pakalbam ir su pleporcija padarom čierką.Profesorius Šapoka nesako,kad tai išgirdus reikia tuoj pat pripulti,bet į savaitę 14 vienetų alkoholio kaip ir saugo nuo krešulių susidarymo.(14vnt=po35gr40 proc alkoholio 7 kartus per savaitę).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video