Josvainiuose visiškai girtas peiliu ginkluotas vyras sužalojo kitą vyrą

 Josvainiuose visiškai girtas peiliu ginkluotas vyras sužalojo kitą vyrą

Skubią pagalbą suteikė greitosios medicinos pagalbos medikai, vyras paguldytas į ligoninę./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Antradienio popietę į Kėdainių rajone esantį miestelį skubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų surinktais duomenimis, birželio 7 d. apie 15.34 val. Josvainių miestelyje konflikto metu neblaivus 1989 metais gimęs vyras peiliu sužalojo 1973 metais gimusį vyrą.

Šaltą ginklą panaudojęs vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam nustatytas sunkus, net 3,79 promilės, girtumo laipsnis.

Nukentėjusiajam suteikta  medicininė pagalba, vyras gydomas ambulatoriškai.

Kėdainių rajono policijos komisariate ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Įtariamajam jo veiksmai kito žmogaus atžvilgiu gali kaip reikiant atsirūgti, mat Lietuvos Respublikos Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video