Josvainiuose degė šieno rulonai

 Josvainiuose degė šieno rulonai

Pirmadienį ugniagesiai gelbėtojai net du kartus vyko gesinti degančių šieno rulonų/ Vidmanto Balkūno nuotr.

www.rinkosaikste.lt 

Pirmadienį ugniagesiai gelbėtojai net du kartus vyko gesinti degančių šieno rulonų. 

7 val. 35 min. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Josvainių miestelio Žemdirbių gatvėje dega šieno rulonas. Atvykus  ugniagesiams, smilko dalis į 30 m ilgio, 6 m pločio ir 5 m aukščio kūgį sukrautų šieno rulonų. Panaudojus ūkininkės skirtą krautuvą, smilkstantys šieno rulonai buvo perkrauti ir perlieti vandeniu. Gaisro metu apdegė ir buvo sulieta vandeniu 30 vnt. šieno rulonų. Tolimesnius šieno rulonų perliejimo vandeniu ir pervežimo darbus vykdo ūkio darbuotojai,ugniagesių pagalbos atsisakė.

12 val. 16 min. gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad toje pat gatvėje dega šieno rulonai. Atvykus ugniagesiams, 200 m ruože, atskirais židiniais degė pribyrėjusio šieno krūvelės. Gaisro židiniai kilo kai dėl perkaitimo savaime užsidegęs šieno rulonas buvo vežamas traktoriumi-keltuvu. Gaisras likviduotas, ugniagesiai budėjo kol ūkio darbuotojai pilnai išvežiojo anksčiau degusio šieno rulonus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video