Ir Kėdainiuose dėl dujų nuotėkio lėkė į daugiabutį: senjorė išvežta į ligoninę

 Ir Kėdainiuose dėl dujų nuotėkio lėkė į daugiabutį: senjorė išvežta į ligoninę

Garbaus amžiaus moteris, lydima medikų ir ugniagesių gelbėtojų, iš penktojo aukšto buvo nuvesta į greitosios automobilį. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Trečiadienio popietę visos specialiosios tarnybos skubėjo į vieną Kėdainių daugiabučių namų kvartalą. Buvo manoma, kad dėl bute įvykusio dujų nuotėkio sušlubavo garbaus amžiaus moters sveikata. Ir nors atskubėjus tarnyboms bute jokio dujų kvapo nebuvo jaučiama, tačiau dėl sveikatos būklės moteris skubiai išvežta į gydymo įstaigą.

Tarnybas iškvietė kaimynai

Po 14 valandos Bendrajame pagalbos centre gautas kaimynų pranešimas, jog Kėdainių miesto Rasos gatvės 14-ajame daugiabučiame name, penktajame aukšte gyvenančiai garbaus amžiaus kaimynei sutriko sveikata, moteris jaučiasi blogai. Gali būti, kad jai sveikata sutriko dėl dujų nuotėkio.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai ir avarinės dujų tarnybos specialistai.

Dujų nuotėkis – neužfiksuotas

Avarinės dujų tarnybos specialistai patikrino butą specialiu prietaisu – jokio dujų nuotėkio užfiksuota nebuvo, močiutės dujinė viryklė taip pat buvo tvarkinga. 

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai ir avarinės dujų tarnybos specialistai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Spėjama, kad specifinio kvapo priežastis galėjo būti kita, o galbūt galėjo būti ir taip, kad močiutei gaminant maistą dujų šiek tiek ir nutekėjo, tačiau jokio prietaiso gedimo nebuvo.

Išvežė į gydymo įstaigą

Garbaus amžiaus moteris, lydima medikų ir ugniagesių gelbėtojų, iš penktojo aukšto buvo nuvesta į greitosios automobilį. 

Ir nors atskubėjus tarnyboms bute jokio dujų kvapo nebebuvo jaučiama, tačiau dėl sveikatos būklės moteris buvo skubiai išvežta į gydymo įstaigą.

Aut. past.

Manoma, kad jai sveikata sutriko ne dėl dujų nuotėkio, bet dėl kitų priežasčių.

Specialiųjų tarnybų pareigūnai dėkoja močiutei pagalbą iškvietusiems kaimynams.

Ką daryti namuose pajutus dujų kvapą?

Pajutus dujų kvapą namuose reikia nedelsiant nosį ir burną užsidengti drėgnu audeklu ir nosine, užsukti dujų ir dujų prietaiso čiaupą, plačiai atidaryti langus, duris ir, sukėlus skersvėjį, vėdinti patalpas.

Beje, pagalbos telefonu skambinkite tik ten, kur nėra dujų kvapo – pavyzdžiui, išėję į laiptinę.

Jokiu būdu nedekite ugnies, nerūkykite, nejunkite elektros prietaisų ir jungiklių.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video