J. Basanavičiaus gatvėje vykdomi šaligatvių nuovažų įrengimo darbai

 J. Basanavičiaus gatvėje vykdomi šaligatvių nuovažų įrengimo darbai

Pagrindinėje miesto gatvėje vykdomi šaligatvių nuovažų įrengimo darbai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Turbūt dažnas Kėdainių miesto gyventojas pastebėjo pastarosiomis dienomis įvairiose J. Basanavičiaus gatvės vietose besidarbuojančius statybininkus. Kol dar orai leidžia, jie mūsų miestą daro draugiškesnį dviratininkams, paspirtukininkams, mamoms su vežimėliais, neįgaliesiems. Pagrindinėje miesto gatvėje vykdomi šaligatvių nuovažų įrengimo darbai.

Buvo problemų

Kėdainių mieste eilę metų buvo atnaujinti šaligatviai, bet ne visur buvo įrengtos specialios nuovažos, kuriomis galėtų naudotis vežimėliuose sėdintys asmenys ar dviratėmis transporto priemonėmis važiuojantys žmonės.

Apie šiuos gatvių ir šaligatvių trūkumus dažnai būdavo informuojami valdininkai. Galų gale praėjusį rudenį problemą imtasi spręsti iš esmės.

Skyrė lėšų

Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis sako, kad šie darbai turėjo būti įgyvendinti jau seniai, tačiau jų iš esmės imtasi tik praėjusiais metais, o šiemet darbai tęsiami.

Kol dar orai leidžia, statybininkai mūsų miestą daro draugiškesnį dviratininkams, paspirtukininkams, mamoms su vežimėliais, neįgaliesiems./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Pernai rudenį prasidėjo šaligatvių nužeminimai ties pėsčiųjų perėjomis. Šiuos darbus pavedėme atlikti miesto seniūnijai iš eismo saugumui skirtų finansų.

Tai būtinieji darbai, kurie turėjo būti įgyvendinti jau seniai. Šiems metams dar liko vietų, kuriose nuovažų nėra, tad darbai yra tęsiami.

Geriau darbus atlikti vėliau, nei niekada“, – kalbėjo pats dažnai dviračiu važinėjantis ar pėsčiomis vaikštantis ir visus darbus stebintis P. Aukštikalnis.

Dviratininkų poreikiai

Vicemeras bendrauja su Kėdainių krašto dviratininkais bei paspirtukininkais ir aiškinasi jų poreikius.

Atsižvelgus į tai Kėdainių mieste ir buvo sužymėti dviračių takai. Tačiau niekam ne paslaptis, kad dviratininkai, paspirtukininkai, mamos su vežimėliais, ratukuose sėdintys neįgalieji nuolat skundėsi neįveikiamais šaligatviais ir kitomis kliūtimis.

Darbai turėjo būti įgyvendinti jau seniai, tačiau jų iš esmės imtasi tik praėjusiais metais, o šiemet darbai tęsiami.

P. Aukštikalnis

„Mieste buvo sužymėti dviračių takai. Tačiau tai tik nedidelis darbas. Turime padaryti Kėdainių miesto gatves ir šaligatvius patogius ir patrauklius dviratininkams.

Todėl ir daromi tie nuvažiavimai, kurie, be abejo, bus labai naudingi ne tik dviratininkams“, – pažymėjo P. Aukštikalnis.

Baigs šiemet

Visus nuovažų Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje įrengimo darbus vykdo bendrovė „Ukmergės versmė“.

Praėjusiais metais nuovažas ties pėsčiųjų perėjomis mieste įrengė bendrovė „Donersta“. Darbai vykdomi iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

5 Komentarai

  • Gal galit paaiskinti nesuprantanciam? Tik naujai sudeta ir sutvarkyta, iskart nebuvo galima to padaryti, be dabar skiriamu papildomu lesu? Pinigai i bala..

  • Kažkas turėtų tikrinti nuovažos borto ir asfalto lygį, nes daug kur padarytos nuovažos bet kaip- aukštis apie 5-7cm. kalnų dviračiams gal ir nieko, bet miesto dviračiams plonesnėmis padangomis- ratlankio laužymas. ką jau kalbėti apie paspirtuko ratuką. Jei daryti- kodėl nepadaryti gerai? Nebent niekas netikrina, tik pasirašo ant darbų priemimo akto..

  • Tai kodėl jūs komentuojat anonimiškai? Rašykit feisbuke po straipsniu su savo vardu ir pavarde, gal atkreips kas dėmesį. Anoniminiai komentarai įtakos niekam nedaro.

  • As visur komentuoju facebook, bet visi kolioja ir juokiasi is manes, nes esu privalges susmirdusiu konservu

    • Mindaugai, tu siaip esi dalbajobas, nes pakrypai i koncervatnyku puse, niekas bendraut su tavimi del to nenori

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video