Įvykiai Kėdainiuose: dužę stiklai, padegti krūmai ir prisvilęs maistas

 Įvykiai Kėdainiuose: dužę stiklai, padegti krūmai ir prisvilęs maistas

Į įvykio vietą suvažiavusios tarnybos išsiaiškino, kad name jokio sprogimo nebuvo. Nuo iškritusio kito buto balkono lango buvo dužęs balkono stiklas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pastarosiomis dienomis didelių nelaimių Kėdainių krašte užfiksuota nebuvo, tačiau nepaisant to ugniagesiai gelbėtojai ramiai budėti negalėjo. Jie skubėjo gesinti padegtų krūmynų, prisvilusio maisto ir aiškintis, kodėl dužo balkono stiklas.

Pranešė apie sprogimą

Antradienio vakarą Bendrasis pagalbos centras sulaukė nerimastingo skambučio. 22 val. 31 min. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, P. Lukšio gatvės 1-ajame name, kažkas sprogo, išdužo stiklai.

Į įvykio vietą nedelsiant pasiųsti policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.

Dužo langas

Į įvykio vietą suvažiavusios tarnybos išsiaiškino, kad name jokio sprogimo nebuvo. Nuo iškritusio kito buto balkono lango buvo dužęs balkono stiklas.

Balkono langas krito nuo trečiojo aukšto, kliudė pirmojo aukšto langus ir dužo ant pievos. Kaimynai turės aiškintis susidariusią situaciją ir padengti patirtus materialinius nuostolius.

Ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti padegtų krūmynų, prisvilusio maisto ir aiškintis, kodėl dužo balkono stiklas.

Aut. past.

Ir žolė, ir krūmai

Dieną prieš tai ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Kėdainiuose esančią sodininkų bendriją „Užuovėja“, mat vidurdienį čia esančioje Versmės gatvėje 2 arų plote degė žolė.

Tos pačios dienos vakarą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Pelėdnagių seniūnijos Paobelio kaimą, mat čia atvira liepsna degė medžiai ir šiukšlės, taip pat 15 arų plote degė sausa žolė ir krūmai.

Vėdino butą

Po 22 valandos ugniagesius gelbėtojus pasiekė nerimastinga žinia, kad Rasos gatvės 6-uoju numeriu pažymėtame daugiabučiame name pasklidę dūmai.  

Kaimynai baiminosi, kad viename iš butų kilo gaisras. Esą iš ten veržiasi dūmai, o durų niekas neatidaro.

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad bute prisvilo ant viryklės gaminamas maistas. Patalpos buvo išvėdintos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

1 Komentaras

  • Kodėl užmiestyje deginama žolė ir nuodijami yra miesto gyventojai. Kaip jaučiasi smogas dienos metu, gaisrininkai turbūt nespėja gesinti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video