Itališkas sienų dekoras

 Itališkas sienų dekoras

Statotės naujus namus? Galbūt renovuojate senus? Jeigu norite, kad Jūsų namai būtų šilti ir praktiški – turime Jums puikų sprendimą. Pristatome Jums itališką sienų dekorą.

Gyvenant šiuolaikiniame Pasaulyje norisi, kad namai būtų praktiški. Čia į pagalba mums ateina itališkas sienų dekoras. Dekoruotos sienos namams suteiks išskirtinį prabangos jausmą. Namai bus ne tik stilingi, bet ir praktiški. Dekoruotos sienos yra ypatingai atsparios trinčiai. Dekoratyviniai dažai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl sienas galima valyti vandeniu. Taip pat, sienas galima liesti rankomis – ant jų nelieką jokių pirštų antspaudų. Tai ypač pravartu erdvėse, kuriose vaikšto daug žmonių. Koridorius, laiptinė ir pan.

Sienų dekoras laiptinėja ir koridoriuje tiesiog būtinas norint namus išlaikyti švarius. Pamirškite galvos skausmą, dėl pirštais nučiupinėtų purvinų sienų. Su itališku sienų dekoru – tai praeitis. Jūsų sienos bus visų namų puošmena. Dekoruotas koridorius su laiptine gali tapti tikru namų akcentu. Namai tas išskirtiniai ir praktiški.

Namuose visiems mums norisi jaukumo. Todėl dažnas pasirinkimas yra šviesios sienos didžiojoje dalyje namų. Tačiau išsidažius šviesia spalva sienas neretai jas tenka perdažyti po metų ar dviejų. Jos išsitepa ir nusidėvi. Čia mums į pagalbą skuba vėl dekoruotos sienos itališkais dekoratyviniais dažais. Net ir šviesios sienos tampa praktiškomis. Ant jų nelieką pirštų atspaudų. Jas galima valyti vandeniu. Net ir mechaniškai pažeidus paviršių nereikia perdažyti viso ploto. Dekoruotas sienas galima sutvarkyti tik pažeistoje vietoje. Daugiau apie sienų dekorą galite paskaityti Demuro blog‘e sienų dekoras.

Norite išskirtinių namų ir juose susikurti išskirtinį akcentą? Itališkas sienų dekoravimas puikus būdas tai padaryti. Juo gali tapti dekoruotas namų židinys ar kolonos. Niekas neprideda namams daugiau jaukumo, nei deganti ugnis Jūsų namų židinyje. Šią vietą norise išskirti, kad ji namams suteiktu ne tik jaukumo, bet ir išskirtinumo. Dar vienas puikus namų akcentas gali būti TV siena. Grįžus po darbų į savo jaukius namus norisi atsipūsti. Prisėdus prie TV ekrano nesinori, kad Jūsų akis vargintu balta nudažyta siena. Itališkas sienų dekoravimas tai puikiai išspręs.

Sienų dekoratoriai Demuro padės įgyvendinti visus Jūsų lūkesčius. Nuo medžiagų pasirinkimo iki viso interjero sukūrimo. Jie turi aštuonerių metų patirtį, kuria mielai pasidalins su savo klientais. Jeigu norite, kad Jūsų namai išliktų ilgaamžiai – sienų dekoravimas yra puikus pasirinkimas. Mus supanti aplinka labai įtakoja mūsų savijautą, todėl norisi, kad namai būtų ne tik stilingi, bet ir praktiški. Sienų dekoravimas gali Jums padėti susikurti išskirtinai stilingą aplinką. Užsukite į internetinį puslapį sienų dekoravimas. Jame rasite užklausos formą, kurią užpildę gausite individualų pasiūlymą Jūsų namams. Taip puslapyje yra didžiulė darbų galerija, kurioje galite apsižvalgyti. Taip pat galite susisiekti tiesiogiai numeriu +3706 206 1348. Itališkas sienų dekoravimas Demuro – padarykime Jūsų namus stilingus ir praktiškus!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video