Išdaužė „Mercedes-Benz“ stiklą

 Išdaužė „Mercedes-Benz“ stiklą

Naktį iš rugsėjo 30-osios į spalio 1-ąją buvo apgadintas lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“. Išdaužtas automobilio galinis stiklas./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste naktį iš rugsėjo 30-osios į spalio 1-ąją buvo apgadintas lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“. Išdaužtas automobilio galinis stiklas. Nuo chuliganų nukentėjęs automobilio savininkas kreipėsi į policiją.

Tai, kad apgadintas vienas kieme stovėjęs automobilis, gyventojai pastebėjo sekmadienio rytą. Jie įtarė, kad mašina buvo suniokota naktį – mat ir vėlyvą vakarą, ir naktį žmonės teigė girdėję šūkaujančius asmenis ir įvairius kitus garsus. 

Automobilis stovėjo Sodų gatvėje, prie 20-ojo daugiabučio namo. Jo savininkas – pusamžis vyras – gyvena viename iš aplinkinių namų.

Popietę automobilio savininkas kreipėsi į policijos pareigūnus. Kėdainių rajono policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. 

Pareigūnai nustatinėja asmenį ar asmenis, įvykdžiusius šį nusikaltimą. Jei pavyks išsiaiškinti niekadėjus, jiems grės rimti nemalonumai, teks atsakyti už nusikaltimą bei atlyginti nukentėjusiąjam padarytą žalą. Kokia tiksliai žala padaryta, dar tikslinama.

Beje, sutapimas ar ne, bet 2021 metų rudenį taip pat prie šio Sodų gatvės daugiabučio namo buvo suniokotas automobilis „Mercedes-Benz“. Tik tąkart chuliganai išdaužė ne vieną, o visus automobilio stiklus.

Popietę automobilio savininkas kreipėsi į policijos pareigūnus. Kėdainių rajono policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video