Iš garažo pavogtas kampinis šlifuoklis, iš automobilio – akumuliatorius

 Iš garažo pavogtas kampinis šlifuoklis, iš automobilio – akumuliatorius

Asociatyvi BNS Andriaus Ufarto nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Penktadienio rytą Kėdainių rajono policijos komisariatas informavo pradėjęs du ikiteisminius tyrimus dėl praėjusią parą tiek Kėdainių mieste, tiek rajone įvykdytų vagysčių.

Laikotarpiu nuo lapkričio 9 d. 23.30 val. iki lapkričio 10 d. 06.10 val. Kėdainiuose, Klonio gatvėje, iš garažo pavogtos padangos „Hankook“, kampinis šlifuoklis „Parkside“.

Padaryta turtinė žala siekia apie 490 eurų.
Lapkričio 10 d. 08.00 val. Kėdainių rajono Vilainių kaime, Tuopų gatvėje, iš automobilio „Peugeot“ pavogtas akumuliatorius. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Dėl įvykių atliekami ikiteisminiai tyrimai.

1 Komentaras

  • Praėjusią savaitę Vilainiuose ,dvi paras neužrakintame rūsyje stovėję du užpildyti dujų balionai ir begalė stiklinių indų su uogienėmis bei 10 bambalių su raugintais agurkais,pareiškiu atsakingai,nedingo .Sukrėstas žinios apie atvirą rūsį, vagims reiškiu padėką už jų neapsižiūrėjimą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video