Ir vyras, ir moteris vairavo girti
Asociatyvi BNS Tomo Markelevičiaus nuotr.
Antradienį policijos pareigūnai sustabdė du neblaivius vairuotojus – vyrą Petkūnuose ir moterį Kėdainiuose. Vienam nustatytas sunkus, kitam – vidutinis girtumo laipsnis.
Pirmasis pažeidimas užfiksuotas spalio 14 dieną, apie 15.10 val., Kėdainių rajono Petkūnų kaime. Čia pareigūnai sustabdė automobilį „Opel“, kurį vairavo 37-erių metų vyras. Patikrinus jo blaivumą, nustatytas sunkus girtumo laipsnis – net 2,73 promilės.
Tos pačios dienos naktį, apie 23.50 val., Kėdainiuose, Liaudies gatvėje, sustabdyta 45 metų moteris, vairavusi BMW automobilį. Jai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,99 promilės.
Kas gresia?
Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą, už vairavimą esant neblaiviam, kai nustatomas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, gresia baudžiamoji atsakomybė – piniginė bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų. Taip pat asmuo netenka teisės vairuoti transporto priemones nuo vienerių iki trejų metų, o automobilis gali būti konfiskuotas.
Policija primena – neblaivūs vairuotojai kelyje kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.




























7 Komentarai
konserwai su sharanais toliau siauteja
Skambino tik ką draugas. Sakė vakar šventė su šeimų maršo dalyviais Celofano išlydėtuves į Pravieniškes, tai ne vieną kėdainietį gatavą matė už vairo sėdusį po baliaus.
cia tau turbut tas pedofilas bartosevicius skambino? kaip ten jam sekasi draugui tavo?
nifiga, skambino Čekanavičius, bebrų socpyderų partijos įkūrėjas
Kad konservu vakarelis buvo, tvirkintojai susirinke buvo, nemuno desras ciulpe
Neadekvatai siauteja ne tik keliuose,bet ir komentaruose.
Pats ir matosi proto ubagas busite