Nuo kelio nuvažiavęs sunkiasvoris dingo iki specialiųjų tarnybų atvykimo

 Nuo kelio nuvažiavęs sunkiasvoris dingo iki specialiųjų tarnybų atvykimo

Į pranešėjo nurodytą vietą atvykusios gausios specialiųjų tarnybų pajėgos atliko žvalgybą. Buvo matyti į pupų lauką nuvažiavusio sunkiasvorio ratų žymės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienį priešpiet į tolimąją Truskavos seniūniją skubėjo gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – pranešta apie nuo „Via Baltica“ kelio į laukus nuvažiavusį sunkiasvorį automobilį. Tačiau kol atvyko specialiosios tarnybos, laukuose liko tik sunkiasvorio padangų žymės – mašina buvo pasišalinusi iš įvykio vietos.

Pasiųstos gausios pajėgos

10 val. 56 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, atkarpoje nuo Truskavos Ramygalos link, sunkiasvoris automobilis nuvažiavo nuo kelio į laukus. Daugiau informacijos pranešėjas suteikti negalėjo, nes įvykį matė pravažiuodamas, nesustojo.

Į tolimąją Truskavos seniūniją skubėjo gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – pranešta apie nuo „Via Baltica“ kelio į laukus nuvažiavusį sunkiasvorį.

Aut. past.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Okainių ugniagesių komanda, Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Rado tik provėžas

Į pranešėjo nurodytą vietą atvykusios gausios specialiųjų tarnybų pajėgos atliko žvalgybą. Buvo matyti į pupų lauką nuvažiavusio sunkiasvorio ratų žymės.

Iš paliktų provėžų galima teigti, kad automobilis pupų lauke apvažiavo didelį ratą ir išvažiavo į kelią pats. Jo niekas nevilko, jokios pagalbos neprireikė.

Tarnybos grįžo į komandas tęsti budėjimo.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video