Į miestą dar vienam sezonui atkeliavo „Bolt“ paspirtukai

 Į miestą dar vienam sezonui atkeliavo „Bolt“ paspirtukai

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienio rytą Kėdainių miesto gyventojai įvairiose miesto vietose pastebėjo sustatytus ir važiuoti paruoštus „Bolt“ paspirtukus. Mūsų mieste paspirtukai įvairiose miesto vietose atsirado po nakties iš pirmadienio į antradienį. Beje, „Bolt“ atstovai žada, kad šį paspirtukų sezoną bus skiriamas didesnis dėmesys prevencijai ir edukacijai.

Nuo antradienio

„Rinkos aikštė“ dar antradienio rytą susisiekė su „Bolt Lietuva“ atstovu spaudai, kuris patikino, kad išsiilgę paspirtukų žmonės jais gali naudotis nuo šiandien.

Įvertinus meteorologines sąlygas, sezonas pradėtas po trijų mėnesių pertraukos. Per šį laiką visiems paspirtukams atlikti techniniai patikrinimai, dalis jų buvo atnaujinta, todėl naudotojus visi pasitiks nepriekaištingos būklės.

Neatsiejama miesto dalis

Be minėtų atnaujinimų, įsibėgėjus naujam sezonui, didžiausia paspirtukų nuomos platforma žada naujovių, skirtų kovai su pavojingu važiavimu bei netinkamu parkavimu.

„Galima sakyti, kad praėjusiais metais įvyko lūžis ir elektrinis paspirtukas šiandien yra neatsiejama miestiečio gyvenimo dalis.

Žmonės įprato ne tik jais keliauti – ši transporto priemonė atrado savo nišą šalia nuosavo automobilio, viešojo transporto ar vaikščiojimo pėsčiomis“, – konstatuoja Eimantas Balta, „Bolt“ dalijimosi paslaugų plėtros vadovas Baltijos šalyse.

Mūsų mieste paspirtukai įvairiose miesto vietose atsirado po nakties iš pirmadienio į antradienį. „Bolt“ atstovai žada, kad šį paspirtukų sezoną bus skiriamas didesnis dėmesys prevencijai ir edukacijai.

Aut. past.

Policija vykdys reidus

Savo ruožtu policijos pareigūnai informuoja, kad, prasidėjus dviračių ir paspirtukų sezonui, šių transporto priemonių vairuotojai bus po didinamuoju stiklu.

Prevencinių priemonių metu pareigūnai stebės, kaip dviračių transporto priemonių vairuotojai laikosi jiems keliamų Kelių eismo taisyklių reikalavimų, t.y., ar dėvi šviesą atspindinčias liemenes, šalmus, naudoja įjungtus žibintus, važiuoja techniškai tvarkingais dviračiais ar paspirtukais.

Taip pat pareigūnai tikrins, ar važiuojantys dviratininkai, elektrinių paspirtukų vairuotojai turi teisę važiuoti gatve pagal galiojančius amžiaus reikalavimus, ar galingesnių elektrinių paspirtukų vairuotojai nevažiuoja pėstiesiems skirtose zonose.

Gresia ne tik įspėjimai

Ekipažuose dirbantys policijos pareigūnai taip pat vertins elektrinių paspirtukų, dviračių, motociklų, mopedų vairuotojų Kelių eismo taisyklių pažeidimus, daromus manevruojant tarp kitų transporto priemonių.

Policijos pareigūnai dėl pažeidimų administracinėn atsakomybėn trauks tiek dviratininkus, tiek paspirtukininkus.

Šių transporto priemonių vairuotojai už padarytus pažeidimus turės susimokėti pinigines baudas.

Beje, vertėtų priminti, kad „Bolt“ tęsia bendradarbiavimą ir konsultacijas su Lietuvos policija ir miestų savivaldybėmis, reaguoja į jų prašymus, patys teikia pasiūlymus ir sprendimus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video