Gyvenvietėje sėkmingai prigijęs sporto klubas planuoja plėtrą

 Gyvenvietėje sėkmingai prigijęs sporto klubas planuoja plėtrą

Į sporto klubą pasimankštinti užsuka Pelėdnagių bei aplinkinių gyvenviečių jaunimas./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Jau trejus metus Kėdainių rajono Pelėdnagių gyvenvietėje sėkmingai veikiantis sporto klubas „Ištvermė“ planuoja burti naują sportininkų grupę – klubiečiai jau turi trenerį ir aktyviai ieško patalpų, ieško norinčių sportuoti muay thai, bokso ir kikbokso grupėse.

Veikla – pasiteisino

Sporto klubo įkūrėjas ir sumanytojas Pelėdnagių seniūnaitis Nerijus Jakubauskas sako, kad klubo idėja gyvenvietėje sėkmingai prigijo.

„Veikiame jau trejus metus, ir veikiame labai sėkmingai. Štai ir šiandien treniruotėje dalyvavo 23 žmonės. Tiesa, iš Pelėdnagių buvo 7, o visi kiti – iš Kėdainių. 

Tačiau esmės tai nekeičia, tikrai smagu, kad žmonės renkasi, sportuoja, vadinasi, jiems to reikia, reikia šio klubo, reikia sporto“, – pasidžiaugė N. Jakubauskas.

Yra ką veikti

Sporto klubo duris praveria ir vyresnės dailiosios lyties atstovės./Asmeninio archyvo nuotr.

„Ištvermės“ sporto salėje sportininkų laukia paties N. Jakubausko sukauptas įvairiausias sportinis inventorius – lygiagretės, atsilenkimų suoliukas, treniruoklis kojoms ir pilvo presui, svarmenys, štangos spaudimo suoliukas, du dviračiai-treniruokliai, bokso kriaušė, šokdynės ir kt.

Darbo dienų vakarais klube pilnu tempu sportuoja ir vaikinai, ir merginos, ir vyresnės moterys. Pelėdnagių sporto klube pastoviai lankosi dvi dešimtys sportininkų.

Tiesa, ne vien Pelėdnagių bei aplinkinių gyvenviečių jaunimas pasimankštinti užsuka – sporto salės duris praveria ir niekuomet nesportavusios vyresnės dailiosios lyties atstovės.

Būna, moterys palaiko savo vyrus, vaikus, o būna ir pačios pasportuoja. Ir visa tai – nieko nekainuoja.

Klubo sumanytojas aplink save buria ne tik sportininkus, bet ir sveikuolius iš visų Kėdainių bei rajono.

Aut. past.

Planuose – plėtra

Šiuo metu N. Jakubauskas planuoja burti naują sportininkų grupę – klubiečiai jau turi trenerį ir aktyviai ieško patalpų, ieško norinčių sportuoti muay thai, bokso ir kikbokso grupėse.

„Jau dėjau skelbimus, žiūrėjau, ar atsirastų norinčių sportuoti. Turime jau trenerį, tad mums tereikia patalpų. Bus patalpos – jaunimui bus veiklos.

Tikrai smagu, kad tokioje nedidelėje gyvenvietėje mes veikiam kažką turiningo, kažką gero, naudingo mūsų visų sveikata“, – kalbėjo klubo vadovas

Buria sveikuolius

Klubo sumanytojas aplink save buria ne tik sportininkus, bet ir sveikuolius iš visų Kėdainių bei rajono.

„Mes organizuojame bėgimus ir ledines maudynes, į kurias renkasi ne tik pelėdnagiškiai, bet ir kitų kaimelių ir miesto gyventojai.

Veiklos turime daug. Štai ateinantį šeštadienį važiuosime į Trakus, ten vyks ledinės eketės 25 metrų plaukimas. Tai tikras iššūkis“, – šyptelėjo N. Jakubauskas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video