Gyventojų pranešimas: griūva namas, skyla sienos

 Gyventojų pranešimas: griūva namas, skyla sienos

Pagalbos skambutis specialiąsias tarnybas iš Vilainių seniūnijos Aristavos kaime esančios Naujosios gatvės pasiekė prieš devintą valandą vakaro./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Bendrasis pagalbos centras prieš keletą dienų sulaukė neeilinio pranešimo iš Kėdainių rajono – gyventojai baiminosi, kad griūva aštuonbutis namas. Tačiau situacija nebuvo tokia grėsminga, kokią ją pateikė gyventojai. Visgi, panašu, priemonių, kad tokių incidentų nekiltų, kaimynams imtis reikės.

Prieš devintą

Pagalbos skambutis specialiąsias tarnybas iš Vilainių seniūnijos Aristavos kaime esančios Naujosios gatvės pasiekė prieš devintą valandą vakaro.

Pranešėjas informavo, kad griūva namas – bute įtrūko siena. Buvo paaiškinta, kad namas aštuonių butų, dujų nėra, tačiau labai stipriai jaučiamas dujų kvapas.

Įvykio aplinkybių nuvažiavo aiškintis ir gyventojams padėti ugniagesiai gelbėtojai.

Situacija nebuvo tokia grėsminga, kokią ją pateikė gyventojai. Vis dėlto, panašu, kad priemonių, jog tokių incidentų nekiltų, kaimynams imtis reikės.

Aut. past.

Degė suodžiai

Vis dėlto situacija nebuvo tokia grėsminga, kokią ją pateikė gyventojai. Tačiau panašu, kad priemonių, jog tokių incidentų nekiltų, kaimynams imtis reikės.

„Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad viename bute degė suodžiai, nuo aukštos temperatūros aukštu aukščiau esančiame bute įkaito ir įtrūko siena“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Paprašė susitvarkyti

Aštuonbučio namo kaimynai su kaimynais į atvirus ginčus linkę nebuvo, tačiau tai vieni, tai kiti ugniagesiams prasitarė bijantys, kad namas gali sugriūti, mat užkūrus šildymo įrenginį dūmai sklinda kone visame name.

Ugniagesiai gyventojams patarė susitvarkyti šildymo įrenginius. Taip pat buvo nustatyta, jog bute nėra dūmų detektoriaus. Gyventojai įpareigoti jį įsigyti ir įsirengti.  

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video