Gyventojai piktinasi: garažų bendrija verčiama šiukšlynu

 Gyventojai piktinasi: garažų bendrija verčiama šiukšlynu

Žurnalistams nuvykus į gyventojų nurodytą vietą, jų pranešimas pasitvirtino – šalia konteinerių buvo prikrauta ne tik automobilio padangų, bet ir statybinių atliekų, baldų, namų apyvokos daiktų ir kitų šiukšlių. Krūva išties didelė, o gyventojai tikino, kad ji kasdien vis didėja./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į ,,Rinkos aikštės“ redakciją kreipėsi Kėdainių rajono Vilainių kaimo Melioratorių gatvės individualių namų gyventojai. Žmonės skundėsi, kad toje pat gatvėje esančiame garažų masyve formuojasi nelegalus šiukšlynas.

Viską tempia prie konteinerių

Gyventojai pasakojo, kad Vilainių garažų bendrijoje yra pastatyti du buitinių atliekų konteineriai, tačiau aplink juos metama viskas, čia dažnai susikaupia kalnai šiukšlių, kurie nepuošia gražios priemiestinės gyvenvietės vaizdo.

,,Garažai yra vienoje kelio pusėje, o mūsų sodybos – kitoje. Bet tas šiukšlynas net mums matosi. Mato jį visi pravažiuojantys. Negražu, nepuošia tai mūsų Vilainių“, – atsiduso į žurnalistus kreipęsi gyventojai.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kalnas šiukšlių

Žurnalistams nuvykus į gyventojų nurodytą vietą, jų pranešimas pasitvirtino – šalia konteinerių buvo prikrauta ne tik automobilio padangų, bet ir statybinių atliekų, baldų, namų apyvokos daiktų ir kitų šiukšlių. Krūva išties didelė, o gyventojai tikino, kad ji kasdien vis didėja.

Su garažų bendrijos pirmininku susisiekti nepavyko, nurodytų kontaktų rekvizitai.lt puslapyje taip pat nėra.

Kalbinti garažuose sutikti jų savininkai tikino, kad šiukšles čia verčia ne jie, o kas tik nori – „visi pravažiuojantys“.

Garažuose sutikti vyrai sakė, jog čia nėra vaizdo stebėjimo kamerų, tad šiukšlės vežamos ir iš Tiskūnų, ir iš Šventybrasčio, ir iš Vasariškių sodų, ir iš pačių Vilainių.

Gyventojai pasakojo, kad Vilainių garažų bendrijoje yra pastatyti du buitinių atliekų konteineriai, tačiau aplink juos metama viskas, čia dažnai susikaupia kalnai šiukšlių, kurie nepuošia gražios priemiestinės gyvenvietės vaizdo.

Aut. past.

Nustatyta tvarka

Kėdainių rajono savivaldybėje atliekos surenkamos nustatyta tvarka.

Kelis kartus per metus organizuojamas ir stambiagabaričių specifinių atliekų surinkimas nuo bendrojo naudojimo konteinerių arba nuo gyventojų namų valdos ribų.

Visais kitais atvejais gyventojai stambiagabarites ir specifines atliekas privalo pristatyti į Zabieliškio sąvartyną arba į už Kėdainių miesto katilinės esančią specialią atliekų surinkimo aikštelę.

Iš gyventojų atliekos priimamos nemokamai.

1 Komentaras

  • Tankiai pravažiuoju pro šalį.Matau krūvą ir tik turinys jos buvo nežinomas.Dabar gi įžiūriu medienos produktų. .Reiks surinkt prakurams.Bet vėl bėda-kad kaimynai nepasipiktintų,nes ten fanera.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video