Girtas agresyvus vyras tepalais apipylė rajono seniūnijos automobilį (PAPILDYTA)

 Girtas agresyvus vyras tepalais apipylė rajono seniūnijos automobilį (PAPILDYTA)

Asociatyvi BNS Eriko Ovčarenko nuotr.

BNS inf.

Kėdainių rajone neblaivus, agresyviai nusiteikęs vyras trečiadienį tepalais apipylė seniūnijai priklausantį automobilį, pranešė Policijos departamentas.

Anot policijos, incidentas įvyko trečiadienio pavakarę, apie 15.20 val. Kėdainių rajone, Pavermenio kaime.

Neblaivus (1,49 prom.) 57-erių vyras, elgdamasis agresyviai, tepalais apipylė seniūnijai priklausantį automobilį „Mitsubishi Pajero“, stovėjusį seniūnijos kieme. Asmuo agresyviai elgėsi ir seniūnijos patalpose.

Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. 

PAPILDYTA

Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza patvirtino, jog seniūnijoje siautėjęs vyras jam puikiai žinomas – tai už socialines pašalpas turintis atidirbti Taujėnų kaimo gyventojas.

Tą rytą seniūnas jį ir dar keletą asmenų atsivežė į Pavermenio kaime esančią seniūniją, čia jiems buvo duoti darbo įrankiai ir paskirtas darbas – tvarkyti aplinką. 

Po kurio laiko seniūnas nusprendė patikrinti, kaip dirba už socialines pašalpas turintys atidirbti žmonės, ir pastebėjo, kad minėtas vyras yra neblaivus, o atlikto darbo rezultatų beveik nesimatė – vyriškis kone visą dieną pasislėpęs vartojo alkoholį.

Seniūnas žmones atsivežė į seniūnijos patalpas. Tuomet neblaivus taujėniškis ir pradėjo siautėti – iš tarnybinio automobilio paėmė tepalą, apipylė juo automobilį ir grasino jį sudeginti kartu su visa seniūnija.

Seniūnui nuėjus į administracines patalpas, ten jį nusekė ir įsiutęs niekadėjęs. Jis ir viduje koneveikė seniūną, jam grasino, sudaužė kompiuterio monitorių.

Laimei, seniūnas sugebėjo apsiginti ir nenukentėjo. Tuomet įsisiautėjusį taujėniškį sulaikė policija.

4 Komentarai

  • Kai seniūnai tsmos karaliais ir pamiršta žmones, kai atsiliepia telefonu veblena kažką kažin ar blaivūs, taip ir būna. Viešinsin ir skaidrinsim seniūnijas, to negali būti tiesiog.
    Užsikaraliavo per daig su valdiškom mašinom…

  • O seniūnai gali tapti kaimo vasalais ir namo važiuoti tarnybiniais automobiliais? #skaidrinam. Išlys galų#

  • Seniūnams reikia alkotesterius pastatyt!!!

  • o ne apšlapino ir nepadegė…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video