Gelbėjo tvarte įstrigusią kumelę

 Gelbėjo tvarte įstrigusią kumelę

Panaudojus gelbėjimo virvę kumelė saugiai ištraukta į lauką. Kumele pasirūpino šeimininkai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vakar per pietus Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams teko neeilinė užduotis – gelbėti tvarte įstrigusią kumelę. 

13 val. 15 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Pikelių kaime ūkininko tvarte užstrigo kumelė – ji negali atsikelti, nes trukdo tvora ir atrama.

Kadangi kilo grėsmė gyvūno sveikatai ir gyvybei, į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Atvykę gelbėtojai atliko žvalgybą: tvarte tarp vištidės ir lubas laikančio rąsto buvo įstrigęs gyvūnas. Panaudojus gelbėjimo virvę kumelė ištraukta į lauką. Ja pasirūpino šeimininkai. 

Gyvūną apžiūrėjo ir jam pagalbą suteikė veterinarijos gydytojas.

Penktadienį savininkai informavo, kad gyvūnas jaučiasi geriau. Jis pats atsikėlė ir laukuose rupšnoja žolę. Kumelė bus gydoma, veikiausiai ji išgyvens.

1 Komentaras

  • Kiba Šimonytė vistik kalėdot sumanė?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video