Garažų masyve šašlykus kepusiems vyrams iškvietė ugniagesius

 Garažų masyve šašlykus kepusiems vyrams iškvietė ugniagesius

Nurodytu adresu atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad jokio gaisro nėra, tiesiog vyrai panorėjo išsikepti šašlykų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio vakarą Kėdainių mieste aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos –  ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į garažų bendriją, mat buvo gautas pranešimas apie ten kilusį gaisrą. Tiesa, atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad jokio gaisro nėra, tiesiog vyrai panorėjo išsikepti šašlykų.

Pranešė gyventojai

Bendrasis pagalbos centras 19 val. 49 min. sulaukė gyventojų pranešimo, kad Kėdainiuose, Šėtos gatvėje, garažų teritorijoje mato liepsną. Žmonės teigė manantys, kad galimai garažų teritorijoje dega šiukšlės.  

Į įvykio vietą išsiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antrasis skyrius.

Ugniagesių teigimu, saugūs atstumai nuo pastatų buvo išlaikyti, pavojaus niekam nebuvo.

Aut. past.

Kepė šašlykus

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai rado praviras vieno garažo duris, šalia stovintį automobilį. Greta stoviniavo keletas vyrų, kurie metalinėje šašlykinėje kepė šašlykus.

Ugniagesių teigimu, saugūs atstumai nuo pastatų buvo išlaikyti, pavojaus niekam nebuvo, tad jie apsisuko ir sugrįžo į būstinę.

Netrūko nuotaikos

Tiesa, ugniagesių apsilankymas vyrams geros nuotaikos nesugadino. Vyrai su ugniagesiais bendravo maloniai, buvo mandagūs. Tik piktinosi kaimynais, kurie iškvietė gelbėtojus.

„Juk tai melagingas iškvietimas, čia juos reikia bausti, o ne mus. Juk kepame saugiai, viskas gerai“, – kalbėjo šašlykus kepę vyrai.

2 Komentarai

  • Baudą tam kas iškvietė!
    Turbūt kažkurio boba iš pavydo

  • Nepakvietė kaimyno į kalėdinį garažų žiburėli.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video