Fiksuos pažeidėjus: mieste jau veikia dar vienas greičio matuoklis

 Fiksuos pažeidėjus: mieste jau veikia dar vienas greičio matuoklis

Iki šiol penkios greičio matuoklių vietos buvo įrengtos miesto J. Basanavičiaus gatvėje, naujausia, šeštoji, įrengta Kauno gatvėje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste įrengta dar viena vieta, skirta greičio matuokliui. Iki šiol penkios greičio matuoklių vietos buvo įrengtos miesto J. Basanavičiaus gatvėje, na, o naujausia, šeštoji, įrengta Kauno gatvėje. Beje, kuris iš šešių mieste esančių „inkilų“ fiksuos pažeidėjus konkrečiu metu – gyventojams nebus žinoma, mat vidinio įrenginio dislokacija keičiama tam tikru periodu. Šiuo metu greitis gali būti fiksuojamas visose šešiose stacionariose vietose.

Įrengė savivaldybė

Dar vieną greičio matavimo vietą Kėdainių mieste įrengė savivaldybė.

Kėdainių rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis pažymėjo, kad vieta pasirinkta atsakingiems specialistams pasitarus su policijos pareigūnais.

„Iki šiol Kėdainių mieste buvo įrengtos penkios vietos, kuriose gali būti fiksuojamas automobilių greitis.

Visos radarų vietos – J. Basanavičiaus gatvėje ties sankryžomis.

Dimitrijaus Kuprijanovov nuotr.

Nors vietos buvo penkios, tačiau vienu metu greitis fiksuojamas tik vienoje vietoje. Kurioje – niekas nežino.

Mes tą vietą nuolat keičiame ir vairuotojai nežino, kurioje vietoje juos gali užfiksuoti. Tokia pat dar viena vieta įrengta ir Kauno gatvėje.

Ji jau išbandyta ir puikiai veikia.

Tai reiškia, kad šią savaitę pažeidėjai gali būti fiksuojami Kauno gatvėje, o kitą savaitę, tarkim, prie autobusų stoties.

Matuoklis nuolat veiks tik vienoje vietoje, tačiau ta vieta buvo ir yra nuolat keičiama, todėl mes raginame laikytis kelių eismo taisyklių ir važiuoti saugiu, leistinu greičiu“, – paaiškino E. Grigaitis.

Pažeidėjų netrūksta

Savivaldybės atstovo teigimu, miesto greičio matuokliams darbo tikrai netrūksta, mat per mėnesį fiksuojama daugiau nei šimtas greičio viršytojų.

„Per paskutinius keturis mėnesius Kėdainiuose užfiksuoti 426 greičio viršijimo atvejai. Tai reiškia, kad per mėnesį nustatoma daugiau nei šimtas pažeidėjų.

Šie pažeidėjai nustatyti vienoje iš minėtų penkių matuoklių vietų. Dabar šių greičio matavimo vietų jau šešios. Pažeidėjai gali būti užfiksuoti bet kurioje iš jų“, – dėstė E . Grigaitis.

Šiuo metu greitis gali būti fiksuojamas visose šešiose stacionariose vietose. Vidinio įrenginio dislokacija keičiama tam tikru periodu.

Aut. past.

Įrengė direkcija

Kėdainių mieste, be savivaldybės įrengtų vietų, nuolat veikia dar du greičio matuokliai. Šiuos radarus dar 2020 metais įrengė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Greičio matuokliai nuolat veikia Kėdainiuose, ties Specialiąja mokykla, bei Babėnuose, ties parduotuve „Pušelė“.

„Kėdainių mieste įrengti du momentinio greičio matuokliai.

Be savo tiesioginių funkcijų – fiksuoti greitį, su naujųjų matuoklių pagalba galima patikrinti techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelių naudotojo mokesčio sumokėjimą ir t.t.“, – „Rinkos aikštei“ komentavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkas Evaldas Tamariūnas.

18 Komentarai

 • LAKūdrų direkcija,užuot besirūpinusi keliais ir tiltais,stato šnipinėjimo įtaisus,nes jie mat duoda pelną.Kauno gatvės špokinyčia po dviejų tiltų netekties duos gerą navarą.Diržų veržimas ir kilpos ant kaklo-dabartinė šalies gyventojų valdymo priemonė.

  • Vazinejau ant 100 ir vainesiu nepades ir
   Inkilai eikit visi

   • Aš tau kai izvazimrcoau pamatęs, tai nežinotum į kurią pusę lėkti, maroze susiktas

  • Mes uz pedo!

  • Iš kur tokių silpnaprociu..

 • Tai labai gerai kad Kauno g. Irenge.,nors maziau lakstyt pradejo o tai anksciau lekdavo net baisu buvo gatve pereiti .

  • Gatvę kirsti reikia perėjoje

   • kaip gatve kirsi perejoje .jei po ana puse nera saligatvio tai ka iki savo namu turesi eiti vaziuojama dalimi .O pereja kauno gatveje randasi tik prie mokyklos ., o saligatvis tik po viena puse yra.

    • yra prie kapinių, pajudink rūrą

     • Pasigydik Ar bent kada buvai Kauno gatvej .Ka as ten darysiu nuejus iki kapiniu galo .Pagal tave as turiu grizti ir eiti vaziuojama dalimi kelkrasciu .Taip kad su smegenelem tau ne visai gerai .

 • Na ok, pasirinkti saugų greitį neabėjotinai gerai. Bet nuo Paobelės link Kėdainių greitis yra 90, o rytais velkasi autobusai ant 60 ir daro spūstis, aplenkti neina nes ir iš priekio spūstis paskui kitą abelį. Pamenu vairavimo instruktorius įrašydavo klaidą, jei važiuoji 10+ lėčiau, nei leistinas greitis. Gal pareigūnai galėtų bausti ir eismą trukdančius, ne tik greitį viršijančius taip prisidėdami prie tvarkos keliuose? Kedbuso vairuotojai, paspauskit gaziuką, nes dviračiai lenkia!

  • šmakštelėjai ,kad netrėvoji patylėt.Kėdbuso vairuotojai važiuoja tokiu greičiu pagal nustatytą grafiką.Padidinęs greitį,manai jis stotelėje stovės lygindamas laiką,kad neatvažiuotų kitur anksčiau grafiko?Atsimenu laikus ,kai Vilniuje trolikai iš Žirmūnų galo apie šimtą km /val išspausdavo.Ten buvo plyni laukai,stotelės retos ir keleivių jokių,tad mums,studenčiokams,patikdavo sėdynėse net atsilošt nuo gazo droselio staigaus nuspaudimo.

   • Gerai padroselindavo per sykna ant tos galines sedynes troleibuso vairuotojas, kad tokie tarybiniai atsiminimai sene.

    • Juriuk, parašyk man į mesengerį, paliksiu neišdildomus tau prisiminimus su savo karšta dilde.

     • Atvaryk nupotograpuosiu pusnuogi, nes mus pedo vienija!

    • Durneliui,o galimai ir peredastui tik šikna ir terūpi.Matyt šliurajevo sekėjas.

   • Trolikas-gazo droselis,idomiai cia.

    • greičio pedalas jei tau arčiau dūšios šis žodis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video