Elektromobilių įkrovimo stotelės verslui nauda

 Elektromobilių įkrovimo stotelės verslui nauda

Elektromobilių skaičius šalies keliuose sparčiai auga, o tai sukuria naujas verslo galimybes. Viena jų – elektromobilių įkrovimas. Tačiau iš tikrųjų elektromobilių įkrovimo stotelės verslui suteikia visapusės naudos. O kokios naudos įmonės gali gauti įsirengdamos krovimo stoteles elektromobiliams, aptarsime šiame straipsnyje.

Papildomas pajamų šaltinis

Elektromobilių įkrovimo stotelės verslui gali tapti papildomu pajamų šaltiniu. Įmonės gali įrengti stoteles ir siūlyti elektromobilių įkrovimo paslaugą. Tai papildoma veikla, nereikalaujanti itin didelių investicijų ir suteikianti galimybę gauti daugiau pajamų. Patogu tai, kad krovimas nereikalauja daug vietos, o įkrovimo stotelės gali būti įrengiamos tiek lauko stovėjimo aikštelėje, tiek garažuose.

Tačiau svarbu ne tik pinigai – nepamirškime, kad elektromobiliai yra mažiau taršios transporto priemonės, su kuriomis siejama automobilizmo ateitis. Taigi, svarbu ir tai, kad siūlydami elektromobilio įkrovimo paslaugą prisidėsite prie šioms transporto priemonėms skirtos infrastruktūros mieste gerinimo. Tai būdas netiesiogiai paskatinti vairuotojus persėsti už elektromobilio vairo jau dabar.

Dažnai įkrovimo stoteles įsirengia įmonės, kurių tiesioginė veikla net nėra susijusi su automobiliais. Tokias stoteles galima pamatyti greta nuosavus ar nuomojamus pastatus užmiestyje turinčių įmonių, kai kuriose didesnių biurų pastatų stovėjimo aikštelėse, garažuose ir kt.

Papildoma nauda darbuotojams ir klientams

Tos įmonės, kurios siūlo elektromobilių įkrovimą, suteikia papildomos naudos savo darbuotojams ir klientams, vairuojantiems elektromobilius. Viešosios įkrovimo stotelės dažnai yra brangios, nepatogiose vietose ar tiesiog būna užimtos, tad verslas tikrai gali ištiesti pagalbos ranką. Be to, tai gerina įmonės įvaizdį, parodo, kad ji rūpinasi aplinka, renkasi tvarius ir ekologiškesnius sprendimus. Tai svarbu ne tik darbuotojams, bet ir klientams – jie vertina atsakingas įmones, kurios rūpinasi aplinka, kurioje vykdo veiklą.

Be to, elektromobilių įkrovimo stotelės verslui gali padėti ir reklamos srityje: iš konkurentų tikrai išsiskirsite, nes elektromobilių stoteles vis dar turi santykinai nedidelis kiekis įmonių. Tai aiški žinutė, kuri parodo, kad jums rūpi mūsų planeta ir kad imatės veiksmų.

Elektromobilių naudojimas versle

Nors kai kurios įmonės elektromobilius versle jau naudoja, jų platus pritaikymas vis dar sunkiai įmanomas dėl riboto viena įkrova nuvažiuojamo atstumo. Vis dėlto kai kuriose srityse šie elektra varomi automobiliai puikiai atlieka savo užduotis. Dėl to elektromobilių įkrovimo stotelės verslui yra reikalingos ir tiesioginės veiklos vykdymui.

Antra vertus, stotelių įrengimas ateityje vis tiek bus reikalingas, tad kam atidėlioti šį darbą? Juk rinkoje viskas brangsta, tad geriausias metas pasirūpinti reikalingos įrangos diegimui yra kaip tik dabar. Juolab, kad elektromobilių įkrovimo stotelės verslui yra priskiriamos brangesniųjų kategorijai: čia reikalingas aukštas efektyvumas, greitas krovimas ir ilgaamžiškumas. Elektromobilių įkrovimo stotelės verslui – tai investicija į ateitį, kuri tikrai atsipirks.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video