Duris atvėrė atsinaujinusios „Gedulo namų“ Angelų ir Baltoji salės šalia Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčios

 Duris atvėrė atsinaujinusios „Gedulo namų“ Angelų ir Baltoji salės šalia Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčios

„Gedulo namų“ nuotr.

Išlydėti artimąjį Amžinybėn – viena sunkiausių patirčių žmogui. Plyštančia širdimi ištarti paskutinį „sudie“ – nepakeliamas skausmas. Mes – „Gedulo namai“ – stengiamės, kad Jūsų brangaus žmogaus palydėjimas paskutinėn kelionėn būtų ypatingas – pagarbus, šviesus, ramus ir sklandus. Tikėdamiesi atliepti velionio artimųjų poreikius, dar atsakingiau ir kruopščiau įrengėme erdves, skirtas sakraliam išlydėjimo ritualui. Pabaigus kapitalinio remonto darbus „Gedulo namų“ Angelų ir Baltoji salės tapo nepriekaištinga paskutiniąja užuovėja mirusiajam ir ramybės uostu netekties prislėgtiems jo artimiesiems.

Atsisveikinimo salės tapo dar jaukesnės

Nuo įkūrimo pradžios „Gedulo namų“ pastatas tiek išore, tiek vidumi projektuotas ir derintas prie Šv. Juozapo parapijos bažnyčios pastatų ansamblio. Šarvojimo sales dėl šviesos, akustikos ir kuriamo bendro įspūdžio daugelis pratę vadinti Angelų salėmis.

„Siekėme, kad po kapitalinio remonto, kurio metu viskas buvo pakeista iš pagrindų, šios erdvės taptų dar jaukesnės ir estetiškesnės, kad dar labiau atspindėtų joms suteiktą vardą. Vylėmės, kad mūsų įrengtoje aplinkoje atsisveikinimo valandas artimieji praleis kuo jaukiau, o salėse esančios angelų skulptūros ir simbolika primins, kad pastarieji amžinai lydės ir globos mirusįjį“, – apie vėl klientams duris atvėrusių laidojimo namų paslaugas kalbėjo „Gedulo namų“ direktorius Andrius Bernotas.

Mirtis neateina laiku – ji visada ištinka per anksti, prislegia artimuosius nepakeliamu skausmu, lydimu sumaišties ir rūpesčių. Tačiau 25 metų patirtį turintis „Gedulo namų“ kolektyvas bet kuriuo paros metu pasirengęs perimti užgriuvusią naštą, padėti nenugrimzti neviltin netektį išgyvenantiems velionio artimiesiems.

„Esame savo srities profesionalai, užtikriname, kad visos laidojimo paslaugos Kėdainiuose būtų teikiamos diskretiškai, empatiškai, atsižvelgiant į Jūsų bei kitų laidotuvių dalyvių poreikius, – sakė A. Bernotas. – Kėdainių mieste galime pasiūlyti keturias erdvias šarvojimo sales: dvi „Gedulo namuose“, adresu Radvilų g. 8B, šalia Šv. Juozapo bažnyčios, ir dvi „Rimties namuose“, adresu Skongalio g. 10“.

„Siekėme, kad po kapitalinio remonto, kurio metu viskas buvo pakeista iš pagrindų, šios erdvės taptų dar jaukesnės ir estetiškesnės, kad dar labiau atspindėtų joms suteiktą vardą. Vylėmės, kad mūsų įrengtoje aplinkoje atsisveikinimo valandas artimieji praleis kuo jaukiau, o salėse esančios angelų skulptūros ir simbolika primins, kad pastarieji amžinai lydės ir globos mirusįjį.

A. Bernotas

Atvyks į bet kurią vietą

Sako, laimingi tie, kurie Anapilin iškeliauja savo namuose. Tačiau mirčiai ištikus atokiau nuo miesto artimiesiems gali būti sudėtinga pagarbiai pasirūpinti velioniu. „Gedulo namų“ darbuotojai atvyks į bet kurią rajono ar miesto vietą, padės išspręsti visus laidojimo rūpesčius operatyviai bei su visa derama pagarba mirusiajam ir jo artimiesiems.

„Susidūrę su netektimi nelikite vieni: kviečiame susisiekti Jums patogiu metu. Išsamiai pakonsultuosime, suteiksime paguodą ir pasiūlysime visą reikiamą pagalbą“, – kvietė „Gedulo namų“ vadovas.

Užklupus netekčiai visą parą galite skambinti telefonu +370 699 94 766, apsilankyti interneto puslapyje www.gedulonamai.lt ir jame susirasti visą Jums naudingą ir reikiamą informaciją.

Užs. Nr. 8

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video