Posėdžius lankė ne visi Tarybos nariai

 Posėdžius lankė ne visi Tarybos nariai

Kėdainių rajono žmonės, balsuodami vietos savivaldos rinkimuose, vylėsi, kad jų išrinkti Tarybos nariai uoliai dirbs visuomenės labui, spręs ne tik globalias, bet ir nedideles, tačiau žmonėms aktualias problemas. Kaip iš tiesų dirba į rajono savivaldybės Tarybą visuomenės deleguoti politikai? Ar jie laikosi pareigos lankyti ne tik Tarybos, net ir komitetų, kuriems priklauso, posėdžius.

Savivaldybės atstovai suskaičiavo, kiek kartų lankyti Tarybos ir jos komiteto posėdžiai. Išanalizavus šią situaciją galima susidaryti aiškų vaizdą, kaip konkretūs Kėdainių rajono politikai vykdė savo pareigas rinkėjams.Iš visų rajono politikų nesugebėjimu lankytis komitetų posėdžiuose išsiskiria I. Fiodorova bei K. Valionis. Pastarasis taip pat praleido daugiausia Tarybos posėdžių./ „Rinkosaikste.lt“ koliažas

Jaunai politikei darbas komitete nerūpėjo

Ekonomikos ir biudžeto komitete 2016 m. uoliausiai dirbo Tarybos narys Darius Petrauskas, jis nepraleido nė vieno posėdžio. O štai politikas Dangiras Kačinskas posėdžiuose nesilankė keturiskart, vicemerė Olga Urbonienė praleido tris posėdžius, Stanislovas Blinstrubas, Juozas Gaidamavičius ir Viktoras Muntianas – po du.

Pažvelgus į Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto lankomumo ataskaitą tarp kitų jo narių ryškiai išsiskiria Tarybos narė Indrė Fiodorova. Ši politikė 2016 metais sugebėjo praleisti 8 iš dešimties komiteto posėdžių.

Uoliausiai dirbo Irena Staliorienė ir Vilma Šnurevičiūtė, lankiusios visus be išimties posėdžius, Ona Šulcienė ir Jūratė Judickienė praleido po vieną.

Iš Švietimo ir kultūros komiteto narių atsainiu požiūriu į darbą išsiskiria 5 ir 12 posėdžių nelankęs Tomas Žalpys, kai tuometis Tarybos narys Darius Kaminskas praleido tik vieną posėdį, o Steponas Navajauskas, Antanas Mikalauskas ir Nijolė Naujokienė – dalyvavo visuose.

Rekordininkas – K. Valionis

Verslo ir ūkio komiteto posėdžius uoliausiai lankė Juozas Baniota, praleidęs tik vieną susirinkimą. Kiti jo nariai taip pat neišsiskyrė – Virmantas Pikelis, Adelė Štelmokienė ir Rimantas Diliūnas praleido po du komiteto posėdžius.

Bene gėdingiausiai atrodo Kaimo reikalų ir aplinkosaugos komiteto narys Kęstutis Valionis, per visus 2016 metus nesugebėjęs rasti laiko ir apsilankyti bent viename posėdyje. Vieną komiteto posėdį praleido Vygantas Vanagas, po du – Virmantas Ivanauskas ir Algimantas Kižauskas, po tris – Saulius Sinickis ir Rimgaudas Rimošaitis.

O štai Kontrolės komiteto veikla atrodo gana nepriekaištingai.

Posėdžiauta vos keturiskart, o vieną posėdį yra praleidęs Tarybos narys D. Petrauskas.

Tarybos posėdžius lankė uoliau

Žvelgiant į Tarybos posėdžių lankomumo analizę vėl išsiskiria nei viename Kaimo reikalų ir aplinkosaugos komiteto posėdyje nedalyvavęs K. Valionis. Šis politikas pirmauja tarp kitų, yra praleidęs net 4 iš dešimties Tarybos posėdžius.

3 Tarybos posėdžius praleido D. Kižauskas, R. Rimošaitis. Dviejuose posėdžiuose nedalyvavo J. Gaidamavičius, V. Muntianas, V. Šnurevičiūtė ir A. Štelmokienė.

Uoliausiai dirbo ir nei vieno iš dešimties Tarybos posėdžių nepraleido šie rajono politikai: N. Naujokienė, J. Baniota, R. Diliūnas, I. Fiodorova, S. Grinkevičius, A. Mikalauskas, J. Judickienė, D. Kaminskas ir jo vietą po Seimo rinkimų Taryboje užėmęs Justinas Kaminskas, D. Petrauskas, V. Pikelis, S. Sinickis, O. Šulcienė, V. Vanagas ir T. Žalpys.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video